Martin Károly Kultúra

SÚŤAŽ: Hráme o lístky na Sitňan FEST a INÉ KAFE!

Pripravili sme pre vás novú súťaž, v spolupráci s Mestským kultúrnym Centrom. Hráme o lístky na mega akciu slovesnkej punkovej legendy Sitňan, ktorá oslavuje 20 rokov. Uvidíte aj Iné Kafe!

Veľkolepá oslava sa uskutoční už 20. októbra v Céčku. Sitňanci si na oslavu pozvali aj hostí. Pozvanie prijali Grobiani z Bratislavy, Známe tváre z Nitry ale aj spomínané Iné Kafe.

[youtube=450,253]h­ttp://youtu.be/zIh­MDmNU8Gc[/you­tube]

[color=#cc0000]­[size=14]S na­mi ušetríte![/si­ze][/color] Zapojte sa do našej súťaže a piati z vás ušetria na vstupnom. Stačí odpovedať na jednoduchú otázku: Koľko stojí vstupenka v septembri a koľko v deň akcie?

Správne odpovede posielajte na karoly@global24.sk (karoly@global24.sk). Víťazov vyžrebujeme už v utorok 2. októbra. Hráme o 5 lístkov!

Lístky si ale môžete rezervovať aj teraz. Priamo [link=http://www­.mskcentrum.sk/po­dujatia/detail/fes­tival-sitnan-fest-1023.html]TU[/lin­k]! [color=#cc0000] Súvisiaci článok [link=http://www­.ziar24.sk/clan­ky?extend.137997_Spln­ene-prianie-obyvatelov:-V-Ziari-to-odpali-INE-KAFE!]Splnené prianie obyvateľov: V Žiari to odpáli INÉ KAFE![/link]

Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM