Ľudovít Havra Futbal

Prehľad víkendového futbalu: TÝCHTO 24 zápasov nás čaká, pozrite si rozpis a štatistiky

Pozrite si prehľad a štatistiky futbalových stretnutí dospelých, ktoré sa odohrajú tento víkend v našom regióne. Diváci a fanúšikovia môžu sledovať 24 zápasov, v ktorých budú kluby II. ligy, IV. ligy, V. ligy, I. triedy a II. triedy bojovať o body s cieľom vylepšiť si postavenie v tabuľke.

Ilustračný obrázok k článku Prehľad víkendového futbalu: TÝCHTO 24 zápasov nás čaká, pozrite si rozpis a štatistiky
Foto: Karol Krist / Zdroj: Dnes24.sk

II. LIGA

31. kolo – 17. 5. o 17.00 h:

Liptovský Mikuláš (10) – Pohronie (12)

Štatistiky ligy:

Najlepší útok: Trnava B, Podbrezová (54 gólov – 1,8 gólu na zápas)
Najlepšia obrana: Podbrezová (14 gólov – 0,5 gólu na zápas)
Najlepšie skóre: Podbrezová (54:14)

Najhorší útok: Liptovský Mikuláš (23 gólov – 0,8 gólu na zápas)
Najhoršia obrana: Pohronie (57 gólov – 1,9 gólu na zápas)
Najhoršie skóre: Dubnica nad Váhom (27:54)

Líder ligy: Podbrezová (73 bodov, skóre 54:14)

Pohronie A:

Skóre: 31:57
Body: 25
Umiestnenie: 12. miesto
Najlepší strelci: M. Páleník (8 gólov)
Posledné 2 zápasy: Dubnica nad Váhom (1:2), Rimavská Sobota (1:0)

Tabuľka strelcov:

# Meno hráča Klub Počet gólov
1. M. Hamuľak Michalovce 24
2. B. Vaščák Podbrezová 13
3. Š. Gerec Podbrezová 11
4. D. Azevedo Bardejov 10
  D. Leško Prešov 10
  R. Richnák Trnava B 10
5. P. OROLÍN POHRONIE 9
  L. Hruška Prešov 9

MAJSTROVSTÁ REGIÓNU STRED

24. kolo – 17. 5. o 17.00 h:

Lučenec (9) – Nová Baňa (8)

Čadca (10) – Pohronie B (14)

Štatistiky ligy:

Najlepší útok: Makov (55 gólov – 2,2 na zápas)
Najlepšia obrana: Kalinovo (17 gólov – 0,7 gólu na zápas)
Najlepšie skóre: Makov (55:24)

Najhorší útok: Krásno nad Kysucou (23 gólov – 0,9 gólu na zápas)
Najhoršia obrana: Badín (53 gólov – 2,2 gólu na zápas)
Najhoršie skóre: Pohronie B (28:48)

Líder ligy: Makov (57 bodov, skóre 55:24)

Nová Baňa:

Skóre: 26:33
Body: 35
Umiestnenie: 8. miesto
Najlepší strelec: M. Kminiak (9 gólov)
Posledné 2 zápasy: Pohronie B (1:1), Brusno (0:3)

Pohronie B:

Skóre: 28:48
Body: 26
Umiestnenie: 14. miesto
Najlepší strelec: J. Dobrota (7 gólov)
Posledné 2 zápasy: Krásno nad Kysucou (0:1), Lučenec (2:1)

Tabuľka strelcov:

# Meno hráča Klub Počet gólov
1. M. Filo Dolná Tížina 23
2. Š. Púchy Brusno 19
  P. Husaník Lučenec 19
3. J. Pešek Bytča 12
4. R. Máč Kalinovo 9
  M. Hazucha Kalinovo 9
  J. Polka Čadca 9
  M. KMINIAK NOVÁ BAŇA 9
  P. Výlupok Badín 9
  M. Levický Tisovec 9

IV. LIGA JUH

24. kolo – 18. 5. o 17.00 h:

Veľký Krtíš (13) – Žarnovica (1)

Štiavnické Bane (11) – Poltár (7)

Štatistiky ligy:

Najlepší útok: Fiľakovo (56 gólov – 2,5 gólu na zápas)
Najlepšia obrana: Fiľakovo (18 gólov – 0,8 gólu na zápas)
Najlepšie skóre: Fiľakovo (56:18)

Najhorší útok: Hnúšťa (15 gólov – 0,7 gólu na zápas)
Najhoršia obrana: Hnúšťa (66 gólov – 3,1 gólu na zápas)
Najhoršie skóre: Hnúšťa (15:66)

Líder ligy: Žarnovica (47 bodov, skóre 41:20)

Žarnovica:

Skóre: 41:20
Body: 47
Umiestnenie: 1. miesto
Najlepší strelec: M. Laurov (9 gólov)
Posledné 2 zápasy: Podbrezová B (2:1), Revúca (0:0)

Štiavnické Bane:

Skóre: 42:41
Body: 23
Umiestnenie: 11. miesto
Najlepší strelec: D. Budinský, M. Lupták (obaja 7 gólov)
Posledné 2 zápasy: Divín (3:2), Veľký Krtíš (0:0)

Tabuľka strelcov:

# Meno hráča Klub Počet gólov
1. P. Valentýni Málinec 17
2. A. Nemčok Vinica 15
3. Z. Rapi Fiľakovo 14
4. M. Koreň Kováčová 11
  J. Sabó Veľký Krtíš 11
5. L. Šuška Poltár 10

V. LIGA SKUPINA C

22. kolo – 18. 5. o 17.00 h:

Repište (3) – Čierny Balog (4)

Štatistiky ligy:

Najlepší útok: Šalková (47 gólov – 2,2 gólu na zápas)
Najlepšia obrana: Šalková (13 gólov – 0,6 gólu na zápas)
Najlepšie skóre: Šalková (47:13)

Najhorší útok: Dudince (16 gólov – 0,8 gólu na zápas)
Najhoršia obrana: Dudince (61 gólov – 2,9 gólu na zápas)
Najhoršie skóre: Dudince (16:61)

Líder ligy: Šalková (47 bodov, skóre 47:13)

Repište:

Skóre: 30:23
Body: 36
Umiestnenie: 3. miesto
Najlepší strelec: P. Ulbrík (16 gólov)
Posledné 2 zápasy: Podlavice (0:2), Dudince (2:1)

Tabuľka strelcov:

# Meno hráča Klub Počet gólov
1. M. Purdek Hriňová 19
2. M. Giertl Čierny Balog 17
3. P. ULBRÍK REPIŠTE 16
4. L. Palovič Šalková 14
5. T. Pohorelec Hriňová 12

I. TRIEDA

22. kolo – 18. 5. o 17.00 h:

Janova Lehota (14) – Brehy (10) (13:30)

Tekovská Breznica (11) – Kremnica (8)

Voznica (7) – Župkov (6)

Slaská (9) – Rudno nad Hronom (13) (sobota)

Veľká Lehota (5) – Hliník nad Hronom (12)

Horná Ves (2) – Lovča (1)

Hodruša-Hámre (3) – Lutila (4)

Štatistiky súťaže:

Najlepší útok: Lovča (77 gólov – 3,7 gólu na zápas)
Najlepšia obrana: Horná Ves (24 gólov – 1,1 gólu na zápas)
Najlepšie skóre: Lovča (77:27)

Najhorší útok: Janova Lehota (19 gólov – 0,9 gólu na zápas)
Najhoršia obrana: Rudno nad Hronom (75 gólov – 3,6 gólu na zápas)
Najhoršie skóre: Janova Lehota (19:74)

Líder tabuľky: Lovča (50 bodov, skóre 77:27)
Pozitívny skokan tabuľky: Lutila (zo 7. na 4. miesto)
Negatívny skokan tabuľky: Voznica (zo 4. na 7. miesto)
Zápas kola: Horná Ves vs. Lovča

Tabuľka strelcov:

# Meno hráča Klub Počet gólov
1. A. Širáň Horná Ves 22
2. D. Karakačanov Horná Ves 21
  T. Silný Slaská 21
4. M. Rapčan Lovča 19
5. M. Páleník Lovča 17
6. J. Arvaj Voznica 15

II. TRIEDA SEVER

22. kolo – 18. 5. o 17.00 h:

Ihráč (6) – Jastrabá (5) (sobota)

Krahule (7) – Hronská Dúbrava (10) (9:30)

Kremnické Bane (8) – Nevoľné (12)

Ladomerská Vieska (2) – Trnava Hora (9) (sobota)

Lovčica-Trubín (3) – Šašovské Podhradie (11)

Pitelová (4) – voľno

Stará Kremnička (1) – voľno

Štatistiky súťaže:

Najlepší útok: Lovčica-Trubín (69 gólov – 3,6 gólu na zápas)
Najlepšia obrana: Stará Kremnička (14 gólov – 0,7 gólu na zápas)
Najlepšie skóre: Stará Kremnička (69:14)

Najhorší útok: Nevoľné (19 gólov – 1,0 gólu na zápas)
Najhoršia obrana: Šašovské Podhradie (60 gólov – 3,3 gólu na zápas)
Najhoršie skóre: Nevoľné (19:60)

Líder tabuľky: Stará Kremnička (53 bodov, skóre 69:14)
Pozitívny skokan tabuľky: Lovčica-Trubín (zo 4. na 3. miesto)
Negatívny skokan tabuľky: Nevoľné (z 11. na 12. miesto)
Zápas kola: Ihráč vs. Jastrabá

Tabuľka strelcov:

# Meno hráča Klub Počet gólov
1. R. Pobežka Stará Kremnička 22
2. M. Fabian Lovčica-Trubín 16
  J. Janúch Jastrabá 16
3. A. Paučo Pitelová 14
4. T. Ponický Pitelová 12
5. M. Marko Hronská Dúbrava 10

II. TRIEDA JUH

18. kolo – 18. 5. o 17.00 h:

Banská Štiavnica (4) – Vyhne (3) (sobota)

Prochot (11) – Sklené Teplice (12)

Banská Belá (6) – Prenčov (2)

Malá Lehota (9) – Bzenica (1)

Horné Hámre (7) – Dolná Trnávka (5)

Ostrý Grúň (8) – Prestavlky (10)

Štatistiky súťaže:

Najlepší útok: Bzenica (83 gólov – 4,9 gólu na zápas)
Najlepšia obrana: Bzenica (17 gólov – 1,0 gólu na zápas)
Najlepšie skóre: Bzenica (83:17)

Najhorší útok: Sklené Teplice (7 gólov – 0,4 gólu na zápas)
Najhoršia obrana: Sklené Teplice (83 gólov – 4,9 gólu na zápas)
Najhoršie skóre: Sklené Teplice (7:83)

Líder tabuľky: Bzenica (44 bodov, skóre 83:17)
Pozitívny skokan tabuľky: Banská Belá (zo 7. na 6. miesto)
Negatívny skokan tabuľky: Prochot (z 10. na 11. miesto)
Zápas kola: Banská Štiavnica vs. Vyhne

Tabuľka strelcov:

# Meno hráča Klub Počet gólov
1. M. Blahút Prenčov 20
2. P. Kopčan Dolná Trnávka 19
3. M. Demko Bzenica 18
4. M. Čiliak Banská Štiavnica 17
5. M. Zuberník Vyhne 14
6. M. Kliman Bzenica 12
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM