Barbara Dallosová Kultúra

Májové ťaháky v Žiari: TOP 5 podujatí, na ktorých nemôžete chýbať

Okrem štartujúcich Majstrovstiev sveta v hokeji nás v máji čaká aj bohatá dávka kultúry. Táslerovci, čajíky o piatej s dámami, ktoré netreba predstavovať, či divadelná hra plná hviezdnych mien...

Ilustračný obrázok k článku Májové ťaháky v Žiari: TOP 5 podujatí, na ktorých nemôžete chýbať
Zdroj: Dnes24.sk
 • 7.5. 2015 – IMT Smile: Na ceste tour

  Po úspešnej decembrovej šnúre vo vypredaných halách prichádza Ivan Tásler & IMTSmile so sériou koncertov do menších sál a klubov. Na ceste tour je názov jarnej série koncertov, počas ktorej naša najúspešnejšia kapela precestuje krížom-krážom Slovensko a zavíta aj do žiarskeho MsKC. Písali sme TU. (20:00 hod., MsKC Hlavná sála)

 • 8.5 2015 – U Shakespeara: Nat Osborn Band

  Jedinečný hudobný zážitok U Shakespeara, tentoraz ale na terase a pod holým nebom! Hudobník Nat Osborn z newyorského Brooklynu prichádza do Žiaru so svojim bandom, s ktorým Vám predvedie energický mix funku, soulu, rocku aj popu. (19:00 hod., MsKC U Shakespeara – terasa)

 • 12.5.2015 – U Shakespeara: Čaj o piatej s H. Lasicovou

  Predstavíme vám autorku, ktorá sa vo svojej tvorbe zaujíma predovšetkým o zachytenie neopakovateľných zážitkov a vnemov, o spracovanie spomienok, o podanie odtienkov života v zahraničí. To pozná veľmi dobre. Žila totiž vo Viedni, Varšave, Manchestri, no a aj v Paríži. Jej knihy sú napísané s vášáryovskou noblesou aj lasicovským humorom. Moderuje: Kristína Falťanová. (17:00 hod., MsKC U Shakespeara)

 • 17.5.2015 – Divadlo: Láááska

  Bláznivá komédia Muraya Schisgala pod režisérskou taktovkou Michala Spišáka. Príbeh o ľuďoch, láske, ale aj jednom moste. V obsadení Lenka Barilíková /Lucia Jašková, Marek Majeský a Martin Mňahončák. (18:00 hod., MsKC Divadelná sála)

 • 26.5.2015 – U Shakespeara: Čaj o piatej s Evitou Urbaníkovou

  Celý profesionálny život sa venuje žurnalistike. Jej hlas poznáme z rádia, tvár z televíznych obrazoviek či stránok časopisov. Napísala viac ako desať románov, niektoré z nich sa stali bestsellermi, no a pýšiť sa môže aj titulom najobľúbenejšej a najpredávanejšej slovenskej autorky. Okrem písania sa venuje svojmu vydavateľstvu Evitapress, no a popri tom si plní svoje sny. Moderuje: Kristína Falťanová. (17:00 hod., MsKC U Shakespeara)

Foto ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM