Martin Károly Rôzne

Fontánový kvetináč zmení imidž: Muškáty to majú zrátané

Katastrofa, strašné, hanbím sa za Žiar…, toto je len niekoľko slov z kritiky, ktorá sa zniesla na hlavu fontánového kvetináča na námestí,hneď po jeho osadení, teda koncom mája tohto roku.

Technické služby inštalovali na fontánu v strede kruhového námestia kovovú konštrukciu, na ktorú uložili kvetináče. V nich sú nasadené muškáty. Týmto krokom chceli dostať na námestie chýbajúcu zeleň.

Avšak aj anketa na našej stránke ukázala, že to nebol najlepší nápad. Do ankety, kde sme sa pýtali, čo si o novom kvetináči myslia Žiarčania, sa zapojilo 925 ľudí, z ktorých až 830 uviedlo, že: „nič otrasnejšie som ešte nevidel.“ Za „super“ označilo fontánový kvetináč len 25 ľudí.

Po troch mesiacoch muškáty rozkvitli. Na tento moment si chcelo počkať 36 ľudí odpovedajúcich v našej ankete a až potom si utvoriť názor.

Na jeseň sa črepníky a aj konštrukcia zložia a uskladnia, pretože v zime býva na fontáne umiestnený Vianočný stromček,“ uviedol konateľ spoločnosti Technické služby Peter Antal a dodal, že pravdepodobne sa na jar konštrukcia s kvetináčmi osadí späť avšak s inými druhmi kvetov.

Výsledok ankety si môžete pozrieť [link=http://www­.ziar24.sk/e107_plu­gins/poll/oldpo­lls.php?355]TU[­/link]!

[color=#cc0000]­Súvisiace články [link=http://www­.ziar24.sk/clan­ky?extend.134899_Pe­ter-zo-Ziaru:-Mestsky-rozhlas-ma-privadza-do-sialenstva]Peter zo Žiaru: Mestský rozhlas ma privádza do šialenstva[/link] [link=http://www­.ziar24.sk/clan­ky?extend.138909_Ka­mery-su-vsade:-Velky-brat-nas-sleduje-uz-i-na-kupalisku!]Kamery sú všade: Veľký brat nás sleduje už i na kúpalisku![/link]

Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM