Eva Viestová Futbal

MFK Revúca víťazný

V nedeľu 28.8. o 16,00hod odohrali revúcki futbalisti zápas 4.kola IV.ligy sk. Juh proti mužstvu Sklotatran Poltár. Pred početným publikom sa domácim vynikajúco darilo a pripísali si tak na svoje konto ďalšie cenné body.

Domáci, povzbudení v priebehu týždňa anulovaním výsledku 6:2 v Divíne kontumačným výsledkom 0:3, začali hrať od úvodných minút pekný útočný futbal. V 11´ vykopnutú loptu predĺžil hlavou Švec na Bystrána a ten 1× rozvlnil sieť na 1:0. Vzápätí mali domáci ďalšie dve šance. Súper nepodal výkon, na aký sme boli uňho zvyknutý, keď z 10 zápasov zvíťazil 8× a 2× prehral a so skóré 27:10. Domáci vydržali do polčasu a udržali stav 1:0. Ten sa zmenil, keď v 50´ veľmi dobre hrajúci Urc zvýšil na 2:0 a vzápätí v 51´ Švec, ktorý bol veľakrát vysúvaný domácimi do brejku, zvýšil na 3:0. Ďalej sa hralo medzi 16-kami, hore dolu dobrý rýchly futbal, ktorý bol miestami kúskovaný tvrdými zákrokmi hosťujúcich hráčov. Keď sa už možno domáci uspokojili s víťazstvom, hostia v 93´ znížili na 3:1. Prítomní početní diváci ocenili potleskom a snáď zopakujú dobrý výkon aj tento týždeň v Banskej Štiavnici.

MFK Revúca : Sklotatran Poltár
3 : 1

Zostava MFK Revúca :Smerek, Majerčík, Švihla, Konček, Šestina, Bystrán, Švec, Lunter, Urc, Máté, Čellár / Bajús(80´), Helik(86´), Huťan(67´)

Zdroj info : A. Štempel

Ďalší domáci zápas odohrajú revúčania //v nedeľu 11.9. o 15,30hod //proti mužstvu Jednota Málinec, tak si ho určite nenechajte ujsť a príďte povzbudiť našich.