Majú učitelia zo žiarskeho gympla dvojníkov? Z tohto maturantského VIDEA vraj ľahli smiechom aj Nagy s Fabom :)

S maturantskými videami sa v tomto období roztrhlo vrece. Počin štvrtákov žiarskeho gymnázia ale zľahka paroduje práve všetky okukané spôsoby únosov triednej knihy. Smiechom sa vraj zadúšali aj samotní učitelia.

Ilustračný obrázok k článku Majú učitelia zo žiarskeho gympla dvojníkov? Z tohto maturantského VIDEA vraj ľahli smiechom aj Nagy s Fabom :)
Zdroj: Dnes24.sk

Zábery z vtáčej perspektívy prestrihnuté zábermi ,,z podzemia“, dramatická prestrelka, niekoľko ráz zbabraný únos aj pekelný plán s kradnutím identít učiteľom. To všetko sa dá vidieť vo videu z pečatenia triednej knihy maturantov zo 4.B Gymnázia Milana Rúfusa v Žiari nad Hronom.

Stop obohratým platniam

Naozaj originálne video zľahka paroduje všetky obohraté spôsoby, akými slovenskí maturanti každý rok rituálne kradnú triednu knihu. Žiarski štvrtáci v krátkom filme nakoniec prídu na to, že spôsob, ako sa zmocniť nenávideného zošita je vlastne úplne jednoduchý.

Video, ktoré sa už teraz teší mimoriadnej obľube, pritom vzniklo za tri poobedia a študenti si ho točili vo vlastnej réžii. Za kamerou stáli Šimon Sebechlebský a Erik Oslanec. Na finálnej podobe videa vraj ale majú zásluhy všetci. ,,To bol taký kolektívny nápad, každý prispel nejakým kúskom a s výsledkom sme, myslím, všetci spokojní,“ vysvetlil Šimon.

Zasmiali sa aj učitelia

Vo niekoľkominútovom videu okrem iného uvidíme aj zábery na budovu gymnázia a jej okolie z vtáčej perspektívy. O tie sa podľa Šimona postaral dron. Azda najpopulárnejšou časťou videa je ale tá, kde študenti preberú podoby svojich učiteľov. Dotknutí vyučujúci so svojím zobrazením vraj problém nemali.

,,Zatiaľ video všetci chválili, nemáme nijaké negatívne reakcie, triedna nám hovorila že pán profesor Nagy s pánom profesorom Fabom sa na tom rehotali dve hodiny,“ hovorí so smiechom Sebechlebský.

Originálne VIDEO z dielne žiarskych gymnazistov
1
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM