Tlačové správy

Aqua-Therm Nitra 2016: Tohtoročný veľtrh sa ponesie v duchu úspor a dotácii

Už po osemnástykrát sa v dňoch 9.-12. februára 2016 otvoria dvere veľtrhu vykurovacej, ventilačnej, klimatizačnej, meracej, regulačnej, sanitárnej a ekologickej techniky Aqua-Therm Nitra. A toto sú top spoločnosti, ktoré na výstave nebudú chýbať...

Ilustračný obrázok k článku Aqua-Therm Nitra 2016: Tohtoročný veľtrh sa ponesie v duchu úspor a dotácii
Zdroj: TASR

Stalo sa už tradíciou, že na začiatku roka sa výstavisko Agrokomplex v Nitre stáva miestom stretnutia expertov z oblasti TZB. Veľtrh Aqua-Therm Nitra je dnes najprestížnejšou akciou svojho druhu na Slovensku, a čo ju odlišuje je hlavne stabilná prezentácia popredných výrobcov a dodávateľov v oblasti TZB a na druhej strane kontinuálne rastúca návštevnosť akcie ako na strane koncových, tak aj odborných návštevníkov.

V súčasnosti je vypredaných na 90% plánovaných výstavných plôch a medzi vystavovateľmi sa predstavia nielen lídri odboru ale aj nováčikovia veľtrhu. Už dnes napríklad môžeme menovať spoločnosti Attack, Buderus, C.I.C. Jan Hřebec, Certima, Danfoss a Devi, DZ Dražice, Eta-Energy, FV Plast, Gebr. Ostendorf – Osma zpracování plastů, Junkers, Korado, KS Klima-Service, Meta-Gas, Opop, PMH Invest & Trade, Protherm, Ptáček – veľkoobchod, Regulus-technik, Rehau, Rems Česká republika, Steno, Tatramat, Testo, Vaillant, Viessmann, Weishaupt, Witzemann a mnoho ďalších. Viac o pripravovaných novinkách veľtrhu je k dispozícii na www.aquatherm-nitra.com.

Na blížiacom sa ročníku veľtrhu sa opäť očakáv nárast návštevnosti hlavne s ohľadom na dotačný program Zelená domácnostiam, ktorý bude organizátor veľtrhu prezentovať spoločne so Slovenskou inovačnou a energetickou agentúrou v podobe informačného a poradenského centra. Viac o programe je k dispozícii na www.zelenadomacnostiam.sk.

Zdroj: PR článok spoločnosti MDL Expo sro, organizátora veľtrhu Aqua-Therm Nitra

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM