Jakub Forgács Správy Práca

Ministerstvo hľadá nového riaditeľa bystrickej nemocnice. Takýto ponúka plat

Ministerstvo vyžaduje od kandidátov okrem bezúhonnosti, dôveryhodnosti či odbornej spôsobilosti aj vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa ekonomického alebo právnického smeru alebo získané v odbore zhodnom alebo príbuznom oblasti činnosti organizácie.

Ilustračný obrázok k článku Ministerstvo hľadá nového riaditeľa bystrickej nemocnice. Takýto ponúka plat
3
Galéria

Ministerstvo zdravotníctva (MZ) SR vyhlásilo výberové konanie na obsadenie miesta generálneho riaditeľa Detskej fakultnej nemocnice s poliklinikou v Banskej Bystrici. Do funkcie by mal byť zvolený na päť rokov. Základná zložka jeho mzdy je 2500 eur na mesiac. Rezort zdravotníctva o tom informuje na svojom webe.

Ministerstvo vyžaduje od kandidátov okrem bezúhonnosti, dôveryhodnosti či odbornej spôsobilosti aj vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa ekonomického alebo právnického smeru alebo získané v odbore zhodnom alebo príbuznom oblasti činnosti organizácie. Podmienkou je aj preukázaná prax v riadiacich funkciách v dĺžke najmenej päť rokov.

Rovnako musí uchádzač o tento post predložiť projekt stratégie rozvoja organizácie zameraný na zabezpečenie vyrovnaného hospodárenia, zefektívnenie chodu organizácie, zvýšenie efektívnosti vo využívaní finančných zdrojov, personálnu politiku, riešenie aktuálnych problémov, presné definovanie cieľa projektu a spôsobu na jeho dosiahnutie, perspektívy a spôsoby uplatnenia projektu v praxi.

Prihlášku spolu s požadovanými dokladmi a projektom je potrebné odovzdať najneskôr do 6. mája na adresu MZ SR.

Foto: ilustračné

Detská fakultná nemocnica s poliklinikou Banská Bystrica
3
Galéria
Zdroj: TASR

Rýchle správy

Najčítanejšie