Mesto hľadá ľudí na voľné pracovné pozície: Pozrite, či nie sú tieto džoby ako stvorené práve pre vás...

Mali by ste záujem, pracovať pre naše mesto? Ak áno, v tom prípade si prečítajte, na aké pozície hľadá banskobystrická radnica ľudí a či nemáte záujem o niektorý z ponúkaných džobov.

Jakub Forgács
Ilustračný obrázok k článku Mesto hľadá ľudí na voľné pracovné pozície: Pozrite, či nie sú tieto džoby ako stvorené práve pre vás...
Zdroj: Dnes24.sk

Ste bez práce alebo by ste si iba chceli nájsť nový džob? Mesto Banská Bystrica hľadá ľudí na dve voľné pozície. Ak máte záujem, neváhajte, pretože veľa času už nezostáva.

Chceli by ste učiť?

Mesto Banská Bystrica zastúpené primátorom mesta Jánom Noskom prijme do pracovného pomeru učiteľa/ku materskej školy. Kvalifikačné požiadavky na uchádzača sú vysokoškolské vzdelanie I a II. stupňa so zameraním na učiteľstvo pre materské školy a predškolskú pedagogiku

Informácie pre uchádzačov:

  1. Pracovný pomer bude uzatvorený: zastupovanie počas rodičovskej dovolenky, s predpokladaným termínom nástupu ihneď
  2. Pracovný pomer bude uzatvorený: na dobu určitú na 1 rok, s predpokladaným termínom nástupu v máji 2016

Žiadosti spolu so životopisom je potrebné doručiť do 22.februára 2016 do 12:00 na adresu: Mesto Banská Bystrica, Oddelenie riadenia ľudských zdrojov, Československej armády 26, 974 01 Banská Bystrica. Kontaktná osoba: Danuška Koreňová, e-mail: danuska.korenova@banskabystrica.sk.

Hľadá sa aj opatrovateľ či opatrovateľka

To však nie je jediná pracovná príležitosť, ktorú ponúka naše mesto. Banská Bystrica zastúpené primátorom mesta Jánom Noskom príjme do pracovného pomeru aj uchádzača na pozíciu opatrovateľ/ka, s predpokladaným termínom nástupu v marci 2016.

Kvalifikačnými predpokladmi na uchádzačov sú absolvovaný akreditovaný kurz opatrovania najmenej v rozsahu 220 hodín alebo úplne stredné odborné vzdelanie získané v študijnom odbore so zameraním na opatrovanie alebo na poskytovanie zdravotnej starostlivosti.

V zozname požadovaných dokladov sú štruktúrovaný životopis s uvedením presnej adresy pre doručovanie písomností a telefonický kontakt, súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle platnej legislatívy.

Žiadosti spolu so životopisom je potrebné doručiť do 19. februára 2016 na adresu: Mesto Banská Bystrica, Oddelenie riadenia ľudských zdrojov, Československej armády 26, 974 01 Banská Bystrica. Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Haasová, e-mail: zuzana.haasova@banskabystrica.sk

Čítajte tiež:

Zoznam z Bystrice, ktorý by ste mali vidieť: Šťastie treba pokúšať, neskrýva sa práve tu váš budúci džob?

Rooseveltka otvorila super novinku: V TOMTO sa stala prvou lastovičkou medzi zdravotníckymi zariadeniami!

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Odporúčame