Jakub Forgács
Futbal
Futbalistov z regiónu čakajú ďalšie zápasy: KOMPLETNÝ PREHĽAD stretnutí jednotlivých líg a tried
Prinášame vám prehľad futbalových stretnutí dospelých, ktoré sa odohrajú tento víkend v našom regióne. Diváci a fanúšikovia môžu sledovať zápasy, v ktorých budú kluby bojovať o body s cieľom vylepšiť si postavenie v tabuľke.
I. LIGA – 11. kolo
- sobota 20.09.2014 17:30 FK Senica – : – ŽP Šport Podbrezová
- sobota 20.09.2014 17:30 FK Dukla Banská Bystrica – : – MFK Ružomberok
III. LIGA STRED – 8. kolo
- sobota 20.09.2014 15:00 FK Rakytovce – : – MFK Nová Baňa
- nedeľa 21.09.2014 10:30 TJ ŠK Kremnička – : – TJ Tatran Krásno nad Kysucou
- nedeľa 21.09.2014 15:00 FK – 34 Brusno – Ondrej – : – TJ Baník Kalinovo
IV. LIGA – JUH – 8. kolo
- nedeľa 21.09.2014 15:00 TJ Prameň Kováčová – : – FK Slovenské Ďarmoty
- nedeľa 21.09.2014 15:00 MFK Lokomotíva Zvolen (B) – : – MFK Spartak Hriňová
- nedeľa 21.09.2014 15:00 FK CSM Tisovec – : – JUPIE Podlavice Badín
V. LIGA – C – 8. kolo
- sobota 20.09.2014 15:00 JUPIE Podlavice Badín (B) – : – ŠK Voznica
- sobota 20.09.2014 15:00 TJ Sokol Medzibrod – : – TJ Tatran VLM Pliešovce
- sobota 20.09.2014 19:00 FK Šalková – : – ŠK Partizán Čierny Balog
- nedeľa 21.09.2014 15:00 OFK 1950 Priechod – : – OFK Slovenská Ľupča
- nedeľa 21.09.2014 15:00 TJ Sokol Repište – : – OŠK Lieskovec
- nedeľa 21.09.2014 15:00 ŠK Hrochoť – : – ŠK Sásová
I. TRIEDA – 8. kolo
- sobota 20.09.2014 15:00 TJ Partizán Osrblie – : – TJ – Družstevník Strelníky
- nedeľa 21.09.2014 15:00 TJ ŠK Hronec – : – ŠK Obecný podnik lesov Poniky
- nedeľa 21.09.2014 15:00 TJ ŠK Sokol Jakub – : – FK – 34 Brusno – Ondrej (B)
- nedeľa 21.09.2014 15:00 FK 1928 Jasenie – : – FK SOKOL Nemecká
- nedeľa 21.09.2014 15:00 TJ Tatran Čierny Balog – : – OFK Slovan Valaská
- nedeľa 21.09.2014 15:00 FK Sokol Braväcovo – : – TJ Mladosť Lučatín
- nedeľa 21.09.2014 15:00 FK Podkonice – : – ŠK Selce (A)
II. TRIEDA – SKUPINA A – 8 kolo
- nedeľa 21.09.2014 15:00 TJ Hronsek – : – TJ Iskra Horné Pršany
- nedeľa 21.09.2014 15:00 TJ Tatran Harmanec – : – TJ Partizán Hiadeľ
- nedeľa 21.09.2014 15:00 TJ Slovan Tajov – : – TJ Družstevník Dúbravica
- nedeľa 21.09.2014 15:00 ŠK Sokol FO Staré Hory –
- nedeľa 21.09.2014 15:00 OZ KRÁLICKÁ TIESŇAVA – : – TJ Slovan Malachov
- nedeľa 21.09.2014 15:00 FK – Baník Ľubietová – : – ŠKM SAVON Banská Bystrica
- nedeľa 21.09.2014 15:00 ŠK Zornička Riečka – : – FK Šalková (B)
- nedeľa 21.09.2014 15:00 TJ Družstevník Mičiná – : – ŠK Selce (B)
Foto: ilustračné
Zdroj: Dnes24.sk