Jakub Forgács Hokej

Bystričanov neodradil ani dážď. Takto to vyzeralo v hokejovej fanzóne, FOTO

V bystrickej fanzóne sa skandovalo aj za nečasu a nepriaznivého stavu. Boli sme sa v nej pozrieť počas zápasu Slovenska s Fínskom.

Ilustračný obrázok k článku Bystričanov neodradil ani dážď. Takto to vyzeralo v hokejovej fanzóne, FOTO
19

V sobotu večer hrali slovenskí hokejoví reprezentanti svoj druhý zápas A-skupiny domácich majstrovstiev sveta v Košiciach s Fínskom. Vyjadriť svoju podporu im prišli aj mnohí Bystričania, ktorí fandili pred veľkoplošnou obrazovkou vo fanzóne na Námestí Slobody.

Ľudí ešte pred začiatkom zápasu naladila kapela Tatranský Expres, ako aj rôzne atrakcie ako klzisko či skákacie hrazdy, v ktorých sa vybláznili aj tí najmenší. V prestávkach medzi tretinami navyše návštevníci mohli vyhrať hokejové dresy či lístky na zápas s Kanadou.

Hoci väčšinu času pršalo, ľudí v dresoch to neodradilo. Mnohí sa ukryli pod dáždniky či slnečníky, ale fandiť neprestávali ani za nepriaznivého počasia a stavu. A aj keď naši chlapci nakoniec prehrali 2:4 a vo fanzóne bolo cítiť sklamanie, majstrovstvá sú ešte len na začiatku a slovenskí hokejisti sa za svoje doterajšie výkony rozhodne hanbiť nemusia.

Pozrite si v priloženej fotogalérii, ako to v sobotu večer vyzeralo v bystrickej fanzóne!

V OBRAZOCH: V bystrickej fanzóne to žije aj za nepriaznivého stavu a počasia