Hokejisti Banskej Bystrice zvíťazili v nedeľnom 13. kole Tipos extraligy na ľade Prešova 3:2.

Ilustračný obrázok k článku Barani ušli hrobárovi z lopaty: Senzačný OBRAT proti Prešovu prišiel v 3. tretine, FOTO
10
Zdroj: TASR/Veronika Mihaliková

Rozhodujúci gól strelil v 59. minúte Branden Troock. Prešovčania prehrali už po šiesty raz v sérii.

HC MV TRANSPORT Prešov – HC ‘05 Banská Bystrica 2:3 (1:0, 1:0, 0:3)

• Góly: 5. Milý (Fekiač, Šimek), 21. Giles (Sýkora, Šimun) – 45. Bíreš (Troock, Holenda), 48. Gašpar (Pavlin), 59. Troock
  • Rozhodovali: Rojík, Žák – Konc ml., Durmis
  • Vylúčení: 7:6
  • Presilovky a oslabenia: 0:0
  • 724 divákov
  • HC MV Transport Prešov: Bespalov (Rabčan) – Ľalík, D. Jendroľ, F. Fekiač, Giles, Pulščák, Nátny, Krajč – Sýkora, Šimun, Nauš – Gerlach, Girduckis, Martin – Milý, Neuls, Šimek – K. Jendroľ, Klíma, Žilka
  • HC 05 Banská Bystrica: Rahm (21. Belányi) – Pavlin, Bačik, Björkung, Kojo, Luža, Holenda, Frídel – Troock, Kontos, Urbánek – R. Gašpar, Tamáši, J. Sukeľ – Kabáč, Bíreš, Šoltés – M. Bača, Jamrich, Gabor

Zábery zo zápasu nájdete v priloženej fotogalérii.

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.

V OBRAZOCH: 16. kola hokejovej extraligy HC Prešov a HC ‘05 Banská Bystrica