Jakub Forgács
Futbal
Víkendové stretnutia v Bystrici a okolí: POZRITE si rozpis futbalových zápasov v jednotlivých ligách
Prinášame vám prehľad futbalových stretnutí dospelých, ktoré sa odohrajú tento víkend v našom regióne. Diváci a fanúšikovia môžu sledovať zápasy, v ktorých budú kluby bojovať o body s cieľom vylepšiť si postavenie v tabuľke.
I. LIGA – 8. kolo
- sobota 30.08.2014 16:00 Podbrezová – : – Zlaté Moravce
- nedeľa 31.08.2014 18:30 Slovan Bratislava – : – Banská Bystrica
III. LIGA STRED – 5. kolo
- nedeľa 31.08.2014 10:30 TJ ŠK Kremnička – : – ŠKM Liptovský Hrádok
- nedeľa 31.08.2014 16:00 FK – 34 Brusno – Ondrej – : – FK Rakytovce
IV. LIGA – JUH – 5. kolo
- piatok 29.08.2014 16:00 ŠK Vinica – : – MFK Lokomotíva Zvolen (B)
- nedeľa 31.08.2014 16:00 FK CSM Tisovec – : – TJ Prameň Kováčová
- nedeľa 31.08.2014 16:00 JUPIE Podlavice Badín – : – ŽP Šport Podbrezová (B)
V. LIGA – C – 5. kolo
- sobota 30.08.2014 16:00 TJ Sokol Medzibrod – : – TJ Sokol Repište
- nedeľa 31.08.2014 16:00 ŠK Hrochoť – : – JUPIE Podlavice Badín (B)
- nedeľa 31.08.2014 16:00 ŠK Sásová – : – FK Šalková
- nedeľa 31.08.2014 16:00 OŠK Lieskovec – : – OFK 1950 Priechod
- nedeľa 31.08.2014 16:00 ŠK Partizán Čierny Balog – : – OFK Slovenská Ľupča
I. TRIEDA – 5. kolo
- nedeľa 31.08.2014 16:00 FK Podkonice – : – TJ Tatran Čierny Balog
- nedeľa 31.08.2014 16:00 ŠK Selce (A) – : – FK 1928 Jasenie
- nedeľa 31.08.2014 16:00 TJ Mladosť Lučatín – : – TJ Partizán Osrblie
- nedeľa 31.08.2014 16:00 OFK Slovan Valaská – : – TJ ŠK Sokol Jakub
- nedeľa 31.08.2014 16:00 FK SOKOL Nemecká – : – ŠK Obecný podnik lesov Poniky
- nedeľa 31.08.2014 16:00 TJ – Družstevník Strelníky – : – FK – 34 Brusno – Ondrej (B)
II. TRIEDA – SKUPINA A – 5. kolo
- sobota 30.08.2014 16:00 FK Šalková (B) – : – ŠK Sokol FO Staré Hory
- nedeľa 31.08.2014 10:30 ŠK Selce (B) – : – OZ KRÁLICKÁ TIESŇAVA
- nedeľa 31.08.2014 10:30 ŠKM SAVON Banská Bystrica – : – TJ Slovan Tajov
- nedeľa 31.08.2014 16:00 ŠK Zornička Riečka – : – TJ Hronsek
- nedeľa 31.08.2014 16:00 TJ Družstevník Mičiná – : – FK – Baník Ľubietová
- nedeľa 31.08.2014 16:00 TJ Slovan Malachov – : – TJ Tatran Harmanec
- nedeľa 31.08.2014 16:00 – TJ Iskra Horné Pršany
- nedeľa 31.08.2014 16:00 TJ Družstevník Dúbravica – : – TJ Partizán Hiadeľ
Foto: ilustračné
Zdroj: Dnes24.sk