Veľký marcový PREHĽAD akcií. TOP 10, čo môžeme zažiť v Bystrici

Marce klope na dvere a s novým mesiacom sa dočkáme aj ďalších atraktívnych akcií. Vybrali sme pre vás desiatku najväčších lákadiel!

Jakub Forgács

MICHAL PAVLIČEK & BAND

1. marca o 20:00, Klub 77

Michal Pavlíček – gitarový mág, skladateľ, duša kapiel PRAŽSKÝ VÝBĚR, STROMBOLI, BIG HEADS, BSP sa po desiatich rokoch vracia na pódium Klubu 77.

LADA SVETOM V BANSKEJ BYSTRICI

2. marca o 19:00, Klub 77

Desaťtisíce kilometrov v koženkových sedačkách žigulíka, spávanie na zemi a občasné snívanie o osprchovaní sa, nikdy nekončiace vyjednávanie s na mol opitými colníkmi a policajtami o úplatkoch a večné opravy nesmrteľného Vasiľa.

GASTRO CUP 2017

10. – 11. marca, Hotel Lux

Milovníci gastronómie si v Bystrici opäť prídu na svoje. Chystá sa už III. ročník prezentačno-súťažnej výstavy kuchárov a čašníkov.

57. BANSKOBYSTRICKÁ HUDOBNÁ JAR

12. marca – 17. mája, Banská Bystrica

Aj v roku 2017 sa môžeme tešiť na jarnú dávku koncertov. Banskobystrická hudobná jar potrvá až do polovice mája!

KAISER & LÁBUS – NEJLEPŠÍ SCÉNKY

16. marca o 19:00, Aula SZU

Štyri desaťročia a neohraničené množstvo smiechu. Známa dvojica hercov a zabávačov Oldřich Kaiser a Jiří Lábus svoje tvorivé jubileum slávia tak, ako sa patrí – na javisku a v plnej sile. Hudobným hosťom bude Dáša Vokatá.

BILLY BARMAN / KATARZIA // VÉĽKÝ ČÍNSKY TOUR

18. marca o 10:00, Urban spot

Katarzia a Billy Barman na spoločnom turné v 12tich mestách Československa. Dva nepokojné žrebce sa budú spoločne učiť pokore a disciplíne.

SMOLA A HRUŠKY – 20 ROKOV TOUR

22. marca o 21:00, V-klub

Kto by nepoznal slovenskú kapelu Smola a Hrušky!? Svojrázni hudobníci oslavujú už 20 rokov spolu a v rámci tour neobídu ani Bystricu!

BANSKOBYSTRICKÝ POHÁR

25. – 26. marca, Krytá plaváreň na Štiavničkách

Jubilejný 10. ročník Banskobystrického pohára (25.-26.3), jeden z najvýznamnejších plaveckých mítingov na Slovensku, sľubuje opäť pozoruhodnú účasť. Najviac motivuje možnosť plniť limity na tohtoročné majstrovstvá sveta v Budapešti.

SMEJKO A TANCULIENKA

30. marca o 17:00, Aula SZU

Chrobáčikovia Smejko a Tanculienka prichádzajú s úplne novým hudobným predstavením pre deti Kde bolo, tam bolo… S novými kostýmami, novou scénou a hlavne úplne novými rozprávkovými pesničkami z nového DVD.

ÍRSKA KLIATBA

30. marca o 18:00, Robotnícky dom

Pozrite si v priloženej fotogalérii aj úchvatné zábery Nízkych Tatier od mladého Horehronca!

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Odporúčame