Prvý poriadny futbalový víkend pred nami: Pozrite, kto si s kým zahrá

Konečne je to tu. Víkendy budú mať po dlhočiznej zimnej prestávke pre futbalových fanúšikov nový zmysel. Pozrite rozpis všetkých súťaží v regióne na víkend.

Jakub Forgács
Ilustračný obrázok k článku Prvý poriadny futbalový víkend pred nami: Pozrite, kto si s kým zahrá
Zdroj: Dnes24.sk

Pred nedávnom sme vám ako prví priniesli kompletný harmonogram zápasov jarnej časti Fortuna ligy futbalistov banskobystrickej Dukly. Aby sa však na podstatné nezabudlo, prehľad víkendových zápasov ostatných líg a tried vám budeme prinášať každý týždeň počas súťaže. Diváci a fanúšikovia môžu teda tento víkend sledovať desiatky zápasov, v ktorých budú kluby Fortuna ligy, II. ligy, III. ligy, IV. ligy Juh, V. ligy C, I. triedy a II. triedy A bojovať o body s cieľom vylepšiť si postavenie v tabuľke.

FORTUNA LIGA (22. kolo):

  • 21.03.2015 14:30 MFK Košice – : – FK Dukla Banská Bystrica
  • 21.03.2015 17:30 ŠK Slovan Bratislava futbal – : – ŽP Šport Podbrezová

III. LIGA (16. kolo):

  • 21.03.2015 15:00 FK Rakytovce – : – ŠK Javorník Makov
  • 21.03.2015 15:00 OFK Teplička nad Váhom – : – FK – 34 Brusno – Ondrej
  • 21.03.2015 15:00 MŠK Námestovo – : – TJ ŠK Kremnička

IV. LIGA – SKUPINA JUH (14. kolo):

  • 22.03.2015 10:30 ŽP Šport Podbrezová (B) – : – MFK Revúca
  • 22.03.2015 15:00 TJ Prameň Kováčová – : – TJ Sklotatran Poltár
  • 22.03.2015 15:00 MFK Lokomotíva Zvolen (B) – : – FK CSM Tisovec
  • 22.03.2015 15:00 MFK Detva – : – JUPIE Podlavice Badín

V. LIGA – SKUPINA C (14. kolo):

  • 21.03.2015 15:00 JUPIE Podlavice Badín (B) – : – TJ Baník Štiavnické Bane
  • 21.03.2015 17:00 FK Šalková – : – TJ Sokol Repište
  • 22.03.2015 15:00 OFK 1950 Priechod – : – ŠK Hrochoť
  • 22.03.2015 15:00 ŠK Voznica – : – TJ Sokol Medzibrod
  • 22.03.2015 15:00 OFK Slovenská Ľupča – : – TJ Tatran VLM Pliešovce
  • 22.03.2015 15:00 ŠK Partizán Čierny Balog – : – ŠK Sásová
  • 22.03.2015 18:00 FK 09 Bacúch – : – OŠK Lieskovec

I. TRIEDA (14. kolo):

  • 21.03.2015 15:00 TJ Partizán Osrblie – : – TJ Tatran Čierny Balog
  • 21.03.2015 15:00 FK – 34 Brusno – Ondrej (B) – : – ŠK Selce (A)
  • 22.03.2015 15:00 TJ ŠK Hronec – : – FK 1928 Jasenie
  • 22.03.2015 15:00 TJ ŠK Sokol Jakub – : – FK Sokol Braväcovo
  • 22.03.2015 15:00 ŠK Obecný podnik lesov Poniky – : – FK Podkonice
  • 22.03.2015 15:00 TJ – Družstevník Strelníky – : – TJ Mladosť Lučatín
  • 22.03.2015 15:00 FK SOKOL Nemecká – : – OFK Slovan Valaská

II. TRIEDA A (16. kolo):

  • 22.03.2015 15:00 TJ Hronsek – : – OZ KRÁLICKÁ TIESŇAVA
  • 22.03.2015 15:00 ŠK Sokol FO Staré Hory – : – FK – Baník Ľubietová
  • 22.03.2015 15:00 TJ Slovan Tajov – : – ŠK Zornička Riečka
  • 22.03.2015 15:00 TJ Tatran Harmanec – : – TJ Družstevník Mičiná
  • 22.03.2015 15:00 TJ Iskra Horné Pršany – : – ŠK Selce (B)
  • 22.03.2015 15:00 TJ Partizán Hiadeľ – : – FK Šalková (B)
  • 22.03.2015 15:00 TJ Družstevník Dúbravica – : – ŠKM SAVON Banská Bystrica
  • 22.03.2015 15:00 – TJ Slovan Malachov

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Odporúčame