Michal Majer Rôzne

Poslanci si to rozdali s úradníkmi

Napätie do poslednej sekundy, tak by sa dal charakterizovať prvý priateľský hokejový duel medzi poslancami mestského zastupiteľstva a úradníkmi Mestského úradu (MsÚ) v Banskej Bystrici. Tím úradníkov pod vedením prednostu MsÚ Miroslava Rybára zdolal

Poslanci pod vedením kapitána Jakuba Gajdošíka (v bielom) prvú tretinu prehrali 1:2, druhú naopak vyhrali 2:1 a tretia tretina sa skončila remízou 3:3. Zvrat prišiel v poslednej sekunde, keď sa úradníkom (v červených dresoch) podarilo streliť vyrovnávajúci gól. Rybárovu nahrávku premenil Roman Krahulec. Za stavu 6 : 6 nasledovalo predĺženie a úradníci hneď v prvej minúte strelili víťazný gól (autor gólu opäť Krahulec).

Vo včerajšom zápase na Zimnom štadióne sa predstavili aj Vlastimil Plavucha a hlavný tréner HC´05 Milan Staš. Výťažok zo sponzorských príspevkov poputuje na podporu mladých hokejových talentov klubu HC´05 Banská Bystrica.

Zdroj: Mesto Banská Bystrica