Neviete čo po práci či škole v Bystrici? Pestrá PONUKA akcií na celý týždeň

Pod Urpínom sa nudiť rozhodne nebudeme. Čo všetko prinesú nadchádzajúce dni do nášho mesta? Vybrali sme pre vás TOP 10 akcií!

Jakub Forgács

MARIÁN, MARTIN A MAREK GEIŠBERGOVCI

13. februára o 19:00, Klub HaD

Milovníci kvalitnej muziky si prídu na svoje už začiatkom týždňa. Svoje umenie priamo v Bystrici predvedú Marián, Martin a Marek Geišbergovci.

NÁRODNÝ TÝŽDEŇ MANŽELSTVA

14. – 17. februára, Banská Bystrica

Na Slovensku už po siedmykrát pripravujeme kampaň, ktorej cieľom je poukázať na hodnotu manželstva ako cieľavedome budovaného harmonického vzťahu muža a ženy.

HC '05 iClinic BB – MsHK ŽILINA

14. februára o 17:30, zimný štadión

Fanúšikovia baranov, zbystrite pozornosť! Po dlhšej prestávke vaši obľúbenci vykorčuľujú na domácom ľade proti Žilinčanom.

BANSKOBYSTRICKÁ STREDOVEKÁ KACHLIARSKA DIELŇA

16. februára o 18:00, Reštaurácia Národný dom

V rámci Banskobystricej hodinky si vypočujete rozprávanie Marty Mácelovej na tému: Banskobystrická stredoveká kachliarska dielňa.

MODRÉ HORY & ROLAND KÁNIK / Aby Wolf (USA)

16. februára o 19:00, Záhrada CNK

Je tu ďalší rok a ďalší hostia Modrých hôr z veľkej Ameriky. Tentoraz si pozvali dámu z Minneapolisu, čo počúva na meno Aby Wolf a spieva tak pekne, že Modráky sa už nevedia dočkať. Aby Wolf odštartuje ich spoločnú mini šnúru po Slovensku.

LÁSKAVOSŤ V KOMUNITE

17. februára o 17:00, Komunitné centrum Fončorda

V rámci programu sa návštevníci môžu tešiť na pudingovo valentínsku párty, nápoj láska-vosti, čarovanie s fondánom, hand made darčeky z lásky či poštu pre romantikov. Vstupným na akciu je sladká alebo slaná dobrota na komunitný stôl.

HC '05 iClinic BB – HK NITRA

17. februára o 17:30, zimný štadión

Po zápase so Zvolenom čaká baranov ďalšie derby. Pod Urpínom si zmerajú sily s nitrianskymi hokejistami.

V. REPREZENTAČNÝ PLES FPVaMV

18. februára o 18:00, Hotel Lux

Na vysokoškolákov a učiteľov čaká večer plný hudby, kúziel, tanca, trojchodová večera, polnočný bufet, kvalitné slovenské víno a bohatá tombola. Finančný výťažok z plesu, na ktorý lístok stojí 40 eur, bude použitý na podporu stáží študentov Fakulty politických vied a medzinárodných vzťahov UMB na Veľvyslanectve Slovenskej republiky v Podgorici v Čiernej Hore.

4. REPREZENTAČNÝ PLES FOLKLÓRNEHO SÚBORU BYSTRINA

18. februára o 18:00, sála na Hornej ulici

Ani folkloristi nevynechajú plesovú sezónu. Štvrtý reprezentačný ples folklórneho súboru Bystrina sa chystá na sobotu 18. februára v sále na Hornej ulici. Medzi účinkujúcimi sú Fáber Dance School. ĽH Temperament Cimbal Orchestra, DJ Miroslav Lalík a hosť večera – Gypsy Čáve. Vstupenka zahŕňa prípitok, predjedlo, hlavné jedlo, dezert, kávu, teplý a studený bufet.

PIESNE DONSKÝCH KOZÁKOV

19. februára o 17:00, Robotnícky dom

Z Rostova na Done s bajanom, balalajkou, rytmickými nástrojmi a neopakovateľnými hlasmi prichádzajú na svoje piate európse turné sólisti Donského kozáckeho chóru do Banskej Bystrice.

Pozrite si v priloženej fotogalérii zábery zimnej Banskej Bystrice!

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Odporúčame