KOMPLETNÝ PREHĽAD výsledkov futbalu: Pozrite, ako hrali tímy z regiónu liga za ligou

Ďalším kolom pokračovali nižšie futbalové súťaže po prestávke počas zimy. Cez víkend odohrali niekoľko zápasov aj mužstvá z nášho regiónu. Prinášame vám kompletný prehľad ich výsledkov.

Jakub Forgács
Ilustračný obrázok k článku KOMPLETNÝ PREHĽAD výsledkov futbalu: Pozrite, ako hrali tímy z regiónu liga za ligou
Foto: Karol Krist / Zdroj: Dnes24.sk

FORTUNA LIGA (25. kolo):

  • 12.04.2015 19:00 AS Trenčín 4 : 1 ŽP Šport Podbrezová
  • 12.04.2015 19:00 Spartak Myjava 3 : 2 FK Dukla Banská Bystrica

III. LIGA (19. kolo):

  • 12.04.2015 10:30 TJ ŠK Kremnička 0 : 0 ŠK Javorník Makov
  • 12.04.2015 15:30 MFK Žarnovica 0 : 2 FK Rakytovce
  • 12.04.2015 15:30 FK – 34 Brusno – Ondrej – ŠKM Liptovský Hrádok

IV. LIGA – SKUPINA JUH (17. kolo):

  • 11.04.2015 15:30 TJ Jednota Málinec 4 : 3 ŽP Šport Podbrezová (B)
  • 12.04.2015 15:30 MFK Detva 2 : 1 TJ Prameň Kováčová
  • 12.04.2015 15:30 JUPIE Podlavice Badín 1 : 4 MFK Lokomotíva Zvolen (B)

V. LIGA – SKUPINA C (17. kolo):

  • 11.04.2015 15:30 TJ Tatran VLM Pliešovce 1 : 0 FK Šalková
  • 12.04.2015 15:30 ŠK Partizán Čierny Balog 1 : 1 JUPIE Podlavice Badín (B)
  • 12.04.2015 15:30 OŠK Lieskovec 1 : 1 ŠK Voznica
  • 12.04.2015 15:30 ŠK Sásová 1 : 1 OFK 1950 Priechod
  • 12.04.2015 15:30 TJ Sokol Medzibrod 4 : 2 TJ Baník Štiavnické Bane
  • 12.04.2015 15:30 ŠK Hrochoť 3 : 1 TJ Sokol Repište
  • 12.04.2015 16:30 FK 09 Bacúch 1 : 0 OFK Slovenská Ľupča

I. TRIEDA (17. kolo):

  • odložený na neurčito FK Podkonice – : – FK 1928 Jasenie
  • 11.04.2015 15:30 TJ – Družstevník Strelníky 2 : 2 TJ ŠK Hronec
  • 11.04.2015 15:30 FK Sokol Braväcovo 1 : 1 TJ Tatran Čierny Balog
  • 12.04.2015 15:30 FK SOKOL Nemecká 2 : 2 FK – 34 Brusno – Ondrej (B)
  • 12.04.2015 15:30 OFK Slovan Valaská 0 : 5 ŠK Obecný podnik lesov Poniky
  • 12.04.2015 15:30 TJ Mladosť Lučatín 1 : 1 TJ ŠK Sokol Jakub
  • 12.04.2015 15:30 ŠK Selce (A) 4 : 1 TJ Partizán Osrblie

II. TRIEDA A (19. kolo):

  • odložený na neurčito ŠK Selce (B) – : – ŠK Sokol FO Staré Hory
  • 12.04.2015 10:30 ŠKM SAVON Banská Bystrica 5 : 3 TJ Tatran Harmanec
  • 12.04.2015 15:30 TJ Družstevník Dúbravica 3 : 3 TJ Hronsek
  • 12.04.2015 15:30 – TJ Partizán Hiadeľ
  • 12.04.2015 15:30 TJ Slovan Malachov 1 : 5 TJ Iskra Horné Pršany
  • 12.04.2015 15:30 TJ Družstevník Mičiná – : – OZ KRÁLICKÁ TIESŇAVA
  • 12.04.2015 15:30 ŠK Zornička Riečka 3 : 3 FK – Baník Ľubietová
  • 12.04.2015 17:00 FK Šalková (B) 2 : 0 TJ Slovan Tajov

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Odporúčame