KOMPLETNÝ PREHĽAD futbalu: Výsledky zápasov mužstiev z regiónu v kocke

Ďalším kolom pokračovali nižšie futbalové súťaže po prestávke počas zimy. Cez víkend odohrali niekoľko zápasov aj mužstvá z nášho regiónu. Prinášame vám kompletný prehľad ich výsledkov.

Jakub Forgács
Ilustračný obrázok k článku KOMPLETNÝ PREHĽAD futbalu: Výsledky zápasov mužstiev z regiónu v kocke
Zdroj: Dnes24.sk

FORTUNA LIGA (26. kolo):

  • 18.04.2015 16:30 ŽP ŠPORT PODBREZOVÁ 1 1 FK DUKLA BANSKÁ BYSTRICA

III. LIGA (20. kolo):

  • 18.04.2015 16:00 ŠKM LIPTOVSKÝ HRÁDOK 0 0 TJ ŠK KREMNIČKA
  • 18.04.2015 16:00 FK RAKYTOVCE – – FK – 34 BRUSNO – ONDREJ

IV. LIGA – SKUPINA JUH (18. kolo):

  • 19.04.2015 10:30 ŽP ŠPORT PODBREZOVÁ 6 0 JUPIE PODLAVICE BADÍN
  • 19.04.2015 16:00 MFK LOKOMOTÍVA ZVOLEN 2 1 ŠK VINICA
  • 19.04.2015 16:00 TJ PRAMEŇ KOVÁČOVÁ 2 1 FK CSM TISOVEC

V. LIGA – SKUPINA C (18. kolo):

  • 18.04.2015 16:00 JUPIE PODLAVICE BADÍN 3 0 ŠK HROCHOŤ
  • 18.04.2015 19:00 FK ŠALKOVÁ 1 0 ŠK SÁSOVÁ
  • 19.04.2015 16:00 OFK 1950 PRIECHOD 1 0 OŠK LIESKOVEC
  • 19.04.2015 16:00 TJ BANÍK ŠTIAVNICKÉ BANE 1 2 TJ TATRAN VLM PLIEŠOVCE
  • 19.04.2015 16:00 TJ SOKOL REPIŠTE 0 0 TJ SOKOL MEDZIBROD
  • 19.04.2015 16:00 ŠK VOZNICA 3 2 FK 09 BACÚCH
  • 19.04.2015 16:00 OFK SLOVENSKÁ ĽUPČA 2 2 ŠK PARTIZÁN ČIERNY BALOG

I. TRIEDA (18. kolo):

  • 18.04.2015 16:00 TJ PARTIZÁN OSRBLIE 0 2 TJ MLADOSŤ LUČATÍN
  • 18.04.2015 16:00 FK – 34 BRUSNO – ONDREJ 1 1 TJ – DRUŽSTEVNÍK STRELNÍKY
  • 18.04.2015 16:00 ŠK OBECNÝ PODNIK LESOV PONIKY 5 0 FK SOKOL NEMECKÁ
  • 19.04.2015 16:00 TJ ŠK SOKOL JAKUB 1 4 OFK SLOVAN VALASKÁ
  • 19.04.2015 16:00 TJ ŠK HRONEC 1 5 FK SOKOL BRAVÄCOVO
  • 19.04.2015 16:00 FK 1928 JASENIE 0 5 ŠK SELCE
  • 19.04.2015 16:00 TJ TATRAN ČIERNY BALOG 1 0 FK PODKONICE

II. TRIEDA A (20. kolo):

  • 18.04.2015 16:00 TJ HRONSEK 1 1 ŠK ZORNIČKA RIEČKA
  • 18.04.2015 16:00 FK – BANÍK ĽUBIETOVÁ 2 2 TJ DRUŽSTEVNÍK MIČINÁ
  • 19.04.2015 16:00 TJ SLOVAN TAJOV 5 0 ŠKM SAVON BANSKÁ BYSTRICA
  • 19.04.2015 16:00 TJ TATRAN HARMANEC 0 0 TJ SLOVAN MALACHOV
  • 19.04.2015 16:00 TJ ISKRA HORNÉ PRŠANY – –
  • 19.04.2015 16:00 OZ KRÁLICKÁ TIESŇAVA 0 2 ŠK SELCE
  • 19.04.2015 16:00 ŠK SOKOL FO STARÉ HORY 0 0 FK ŠALKOVÁ
  • 19.04.2015 16:10 TJ PARTIZÁN HIADEĽ 2 4 TJ DRUŽSTEVNÍK DÚBRAVICA

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Odporúčame