Jakub Forgács
Futbal
KOMPLETNÝ FUTBALOVÝ PREHĽAD: Takto hrali v uplynulých dňoch tímy z regiónu liga za ligou
Ďalším kolom pokračovali nižšie futbalové súťaže. Cez predĺžený víkend odohrali niekoľko zápasov aj mužstvá z nášho regiónu. Prinášame vám kompletný prehľad ich výsledkov.
FORTUNA LIGA (30. kolo)
- 16.05.2015 16:30 ŽP Šport Podbrezová 0 : 2 FC ViOn Zlaté Moravce
- 16.05.2015 19:06 ŠK Slovan Bratislava futbal 1 : 0 FK Dukla Banská Bystrica
III. LIGA (24. kolo)
- 16.05.2015 17:00 FK Rakytovce 3 : 1 TJ Tatran Krásno nad Kysucou
- 17.05.2015 10:30 TJ ŠK Kremnička 2 : 1 TJ Baník Kalinovo
- 17.05.2015 17:00 FK – 34 Brusno – Ondrej – MŠK Fomat Martin
IV. LIGA – SKUPINA JUH (22. kolo):
- 17.05.2015 10:30 ŽP Šport Podbrezová (B) 3 : 6 MFK Spartak Hriňová
- 17.05.2015 17:00 TJ Prameň Kováčová 3 : 0 TJ Jednota Málinec
- 17.05.2015 17:00 FC Slovan Divín 0 : 1 JUPIE Podlavice Badín
- 17.05.2015 17:00 FK CSM Tisovec 0 : 1 ŠK Vinica
- 17.05.2015 17:00 MFK Revúca 2 : 0 FTC Fiľakovo
- 17.05.2015 17:00 TJ Sklotatran Poltár 1 : 0 MFK Detva
- 17.05.2015 17:00 MFK Lokomotíva Zvolen (B) 1 : 0 FK Slovenské Ďarmoty
V. LIGA – SKUPINA C (22. kolo):
- 16.05.2015 17:00 JUPIE Podlavice Badín (B) 1 : 3 TJ Tatran VLM Pliešovce
- 16.05.2015 19:00 FK Šalková 4 : 0 OFK Slovenská Ľupča
- 17.05.2015 17:00 TJ Sokol Medzibrod 5 : 2 ŠK Sásová
- 17.05.2015 17:00 ŠK Hrochoť 1 : 1 OŠK Lieskovec
- 17.05.2015 17:00 TJ Sokol Repište 3 : 0 FK 09 Bacúch
- 17.05.2015 17:00 TJ Baník Štiavnické Bane 5 : 1 ŠK Partizán Čierny Balog
- 17.05.2015 17:00 OFK 1950 Priechod 1 : 1 ŠK Voznica
I. TRIEDA (22. kolo):
- 16.05.2015 17:00 TJ ŠK Hronec 1 : 3 ŠK Selce (A)
- 16.05.2015 17:00 TJ Partizán Osrblie 1 : 1 FK – 34 Brusno – Ondrej (B)
- 16.05.2015 17:15 TJ ŠK Sokol Jakub 1 : 0 ŠK Obecný podnik lesov Poniky
- 17.05.2015 10:30 FK Podkonice – : – TJ Mladosť Lučatín
- 17.05.2015 17:00 FK Sokol Braväcovo 4 : 1 OFK Slovan Valaská
- 17.05.2015 17:00 TJ Tatran Čierny Balog 3 : 0 FK SOKOL Nemecká
- 17.05.2015 17:00 FK 1928 Jasenie 2 : 0 TJ – Družstevník Strelníky
II. TRIEDA A (24. kolo):
- 16.05.2015 17:00 FK – Baník Ľubietová 4 : 3 TJ Slovan Malachov
- 16.05.2015 17:00 TJ Slovan Tajov 3 : 0 TJ Partizán Hiadeľ
- 17.05.2015 10:30 TJ Družstevník Mičiná 4 : 5 FK Šalková (B)
- 17.05.2015 17:00 TJ Hronsek 8 : 10 ŠK Selce (B)
- 17.05.2015 17:00 ŠK Zornička Riečka 3 : 2 ŠKM SAVON Banská Bystrica
- 17.05.2015 17:00 OZ KRÁLICKÁ TIESŇAVA –
- 17.05.2015 17:00 ŠK Sokol FO Staré Hory – : – TJ Družstevník Dúbravica
- 17.05.2015 17:00 TJ Tatran Harmanec 2 : 2 TJ Iskra Horné Pršany
Foto: ilustračné
Zdroj: Futbalnet.sk