Kompas pravého fanúšika futbalu: Kompletný rozpis jarnej časti bystrického okresu
Futbalový kolotoč v Banskej Bystrici a okolí sa roztočí už o pár dní. Pripravili sme pre vás kompletný rozpis všetkých súťaží, ktoré sa hrajú v našich končinách.
DOXXBET LIGA – SK. ZÁPAD
20. kolo – 12.03.2016 o 15:00
- FC NITRA – FK DUKLA BANSKÁ BYSTRICA
21. kolo – 20.03.2016 o 15:00
- FK DUKLA BANSKÁ BYSTRICA – ŠKF SEREĎ
22. kolo – 26.03.2016 o 15:00
- AFC NOVÉ MESTO NAD VÁHOM – FK DUKLA BANSKÁ BYSTRICA
TIPOS III.LIGA SKUPINA STRED
29. kolo – 20.03.2016 o 10:30
- FO KINEX BYTČA – TJ ŠK KREMNIČKA
16. kolo – 26.03.2016 o 15:00
- MFK ŽARNOVICA – TJ ŠK KREMNIČKA
17. kolo – 03.04.2016 o 10:30
- TJ ŠK KREMNIČKA – MFK DETVA
18. kolo – 09.04.2016 o 15:30
- FK ČADCA – TJ ŠK KREMNIČKA
19. kolo – 17.04.2016 o 10:30
- TJ ŠK KREMNIČKA – MFK NOVÁ BAŇA
20. kolo – 23.04.2016 o 16:00
- ŠKM LIPTOVSKÝ HRÁDOK – TJ ŠK KREMNIČKA
21. kolo – 01.05.2016 o 10:30
- TJ ŠK KREMNIČKA – ŽP ŠPORT PODBREZOVÁ
22. kolo – 07.05.2016 o 16:30
- MŠK NÁMESTOVO – TJ ŠK KREMNIČKA
23. kolo – 15.05.2016 o 16:30
- TJ TATRAN KRÁSNO NAD KYSUCOU – TJ ŠK KREMNIČKA
24. kolo – 22.05.2016 o 10:30
- TJ ŠK KREMNIČKA – TJ BANÍK KALINOVO
25. kolo – 28.05.2016 o 17:00
- MŠK FOMAT MARTIN – TJ ŠK KREMNIČKA
30. kolo – 01.06.2016 o 17:30
- TJ ŠK KREMNIČKA – FK LAFC LUČENEC
26. kolo – 05.06.2016 o 10:30
- TJ ŠK KREMNIČKA – ŠK JAVORNÍK MAKOV
27. kolo – 12.06.2016 o 17:00
- FK POHRONIE ŽIAR NAD HRONOM DOLNÁ ŽDAŇA – TJ ŠK KREMNIČKA
28. kolo – 19.06.2016 o 17:30
- TJ ŠK KREMNIČKA – TJ DRUŽSTEVNÍK LIPTOVSKÁ ŠTIAVNICA
IV.LIGA SKUPINA JUH
14. kolo – 27.03.2016 o 15:00
- FK SLOVENSKÉ ĎARMOTY – JUPIE PODLAVICE BADÍN
- ŠK PRAMEŇ KOVÁČOVÁ – TJ SOKOL MEDZIBROD
15. kolo –03.04.2016 o 15:30
- TJ SOKOL MEDZIBROD – MFK REVÚCA
- JUPIE PODLAVICE BADÍN – ŠK VINICA
16. kolo – 10.04.2016 o 15:30
- FC SLOVAN DIVÍN – TJ SOKOL MEDZIBROD
- ŠK PRAMEŇ KOVÁČOVÁ – JUPIE PODLAVICE BADÍN
17. kolo – 17.04.2016 o 16:00
- TJ SOKOL MEDZIBROD – TJ SKLOTATRAN POLTÁR
- JUPIE PODLAVICE BADÍN – MFK REVÚCA
18. kolo – 24.04.2016 o 16:00
- FC SLOVAN DIVÍN – JUPIE PODLAVICE BADÍN
- MFK SPARTAK HRIŇOVÁ – TJ SOKOL MEDZIBROD
19. kolo – 01.05.2016 o 16:30
- JUPIE PODLAVICE BADÍN – TJ SKLOTATRAN POLTÁR
- TJ SOKOL MEDZIBROD – TJ TATRAN VLM PLIEŠOVCE
20. kolo – 08.05.2016 o 16:30
- FTC FIĽAKOVO – TJ SOKOL MEDZIBROD
- MFK SPARTAK HRIŇOVÁ – JUPIE PODLAVICE BADÍN
21. kolo –15.05.2016 o 16:30
- JUPIE PODLAVICE BADÍN – TJ TATRAN VLM PLIEŠOVCE
- TJ JEDNOTA MÁLINEC – TJ SOKOL MEDZIBROD
22. kolo – 22.05.2016 o 17:00
- TJ SOKOL MEDZIBROD – JUPIE PODLAVICE BADÍN
23. kolo –29.05.2016 o 17:00
- JUPIE PODLAVICE BADÍN – TJ JEDNOTA MÁLINEC
- FK FC BANÍK VEĽKÝ KRTÍŠ – TJ SOKOL MEDZIBROD
24. kolo – 05.06.2016 o 17:00
- TJ SOKOL MEDZIBROD – MFK LOKOMOTÍVA ZVOLEN
- FTC FIĽAKOVO – JUPIE PODLAVICE BADÍN
25. kolo – 12.06.2016 o 17:00
- FK SLOVENSKÉ ĎARMOTY – TJ SOKOL MEDZIBROD
- FK FC BANÍK VEĽKÝ KRTÍŠ – JUPIE PODLAVICE BADÍN
26. kolo – 19.06.2016 o 17:30
- JUPIE PODLAVICE BADÍN – MFK LOKOMOTÍVA ZVOLEN
- TJ SOKOL MEDZIBROD – ŠK VINICA
V.LIGA SKUPINA C
14. kolo
26.03.2016 o 15:00
- FK RAKYTOVCE – ŠK SELCE
26.03.2016 o 17:00
- FK ŠALKOVÁ – TJ BANÍK ŠTIAVNICKÉ BANE
- 27.03.2016 o 15:00
- OFK 1950 PRIECHOD – TJ SOKOL REPIŠTE
- FK – 34 BRUSNO – ONDREJ – FK SOKOL BRAVÄCOVO
- TJ LOVČA – ŠK HROCHOŤ
- ŠK PARTIZÁN ČIERNY BALOG – ŠK SÁSOVÁ
- OTJ HONTIANSKE NEMCE – OŠK LIESKOVEC
15. kolo
02.04.2016 o 15:30
- FK RAKYTOVCE – FK ŠALKOVÁ
- 03.04.2016 o 15:00
- OŠK LIESKOVEC – FK – 34 BRUSNO – ONDREJ
03.04.2016 o 15:30
- ŠK SÁSOVÁ – OTJ HONTIANSKE NEMCE
- ŠK SELCE – ŠK PARTIZÁN ČIERNY BALOG
- ŠK HROCHOŤ – OFK 1950 PRIECHOD
16. kolo
09.04.2016 o 17:00
- FK ŠALKOVÁ – TJ SOKOL REPIŠTE
10.04.2016 o 15:30
- OFK 1950 PRIECHOD – FK SOKOL BRAVÄCOVO
- TJ LOVČA – OŠK LIESKOVEC
- FK – 34 BRUSNO – ONDREJ – ŠK SÁSOVÁ
- OTJ HONTIANSKE NEMCE – ŠK SELCE
- ŠK PARTIZÁN ČIERNY BALOG – FK RAKYTOVCE
- TJ BANÍK ŠTIAVNICKÉ BANE – ŠK HROCHOŤ
17. kolo
16.04.2016 o 16:00
- FK RAKYTOVCE – OTJ HONTIANSKE NEMCE
17.04.2016 o 16:00
- ŠK PARTIZÁN ČIERNY BALOG – FK ŠALKOVÁ
- ŠK SELCE – FK – 34 BRUSNO – ONDREJ
- ŠK SÁSOVÁ – TJ LOVČA
- OŠK LIESKOVEC – OFK 1950 PRIECHOD
- ŠK HROCHOŤ – TJ SOKOL REPIŠTE
18. kolo
23.04.2016 o 19:00
- FK ŠALKOVÁ – ŠK HROCHOŤ
24.04.2016 o 16:00
- FK – 34 BRUSNO – ONDREJ – FK RAKYTOVCE
- TJ LOVČA – ŠK SELCE
- TJ BANÍK ŠTIAVNICKÉ BANE – OŠK LIESKOVEC
- OFK 1950 PRIECHOD – ŠK SÁSOVÁ
19. kolo
30.04.2016 o 16:30
- FK RAKYTOVCE – TJ LOVČA
01.05.2016 o 16:30
- ŠK SÁSOVÁ – TJ BANÍK ŠTIAVNICKÉ BANE
- ŠK SELCE – OFK 1950 PRIECHOD
- ŠK PARTIZÁN ČIERNY BALOG – FK – 34 BRUSNO – ONDREJ
- OTJ HONTIANSKE NEMCE – FK ŠALKOVÁ
- FK SOKOL BRAVÄCOVO – ŠK HROCHOŤ
- OŠK LIESKOVEC – TJ SOKOL REPIŠTE
20. kolo
07.05.2016 o 19:00
- FK ŠALKOVÁ – FK SOKOL BRAVÄCOVO
08.05.2016 o 16:30
- FK – 34 BRUSNO – ONDREJ – OTJ HONTIANSKE NEMCE
- TJ LOVČA – ŠK PARTIZÁN ČIERNY BALOG
- OFK 1950 PRIECHOD – FK RAKYTOVCE
- TJ BANÍK ŠTIAVNICKÉ BANE – ŠK SELCE
- TJ SOKOL REPIŠTE – ŠK SÁSOVÁ
- ŠK HROCHOŤ – OŠK LIESKOVEC
21. kolo
14.05.2016 o 16:30
- FK RAKYTOVCE – TJ BANÍK ŠTIAVNICKÉ BANE
15.05.2016 o 16:30
- ŠK SÁSOVÁ – ŠK HROCHOŤ
- OŠK LIESKOVEC – FK SOKOL BRAVÄCOVO
- ŠK SELCE – TJ SOKOL REPIŠTE
- ŠK PARTIZÁN ČIERNY BALOG – OFK 1950 PRIECHOD
- FK – 34 BRUSNO – ONDREJ – FK ŠALKOVÁ
22. kolo
21.05.2016 o 19:00
- FK ŠALKOVÁ – OŠK LIESKOVEC
22.05.2016 o 17:00
- TJ LOVČA – FK – 34 BRUSNO – ONDREJ
- OFK 1950 PRIECHOD – OTJ HONTIANSKE
- ŠK HROCHOŤ – ŠK SELCE
- TJ SOKOL REPIŠTE – FK RAKYTOVCE
- FK SOKOL BRAVÄCOVO – ŠK SÁSOVÁ
23. kolo 28.05.2016 o 17:00
- FK RAKYTOVCE – ŠK HROCHOŤ
- ŠK SÁSOVÁ – OŠK LIESKOVEC
- ŠK SELCE – FK SOKOL BRAVÄCOVO
- FK – 34 BRUSNO – ONDREJ – OFK 1950 PRIECHOD
- TJ LOVČA – FK ŠALKOVÁ
24. kolo
04.06.2016 o 19:00
- FK ŠALKOVÁ – ŠK SÁSOVÁ
05.06.2016 o 17:00
- OŠK LIESKOVEC – ŠK SELCE
- OFK 1950 PRIECHOD – TJ LOVČA
- ŠK HROCHOŤ – ŠK PARTIZÁN ČIERNY BALOG
- FK SOKOL BRAVÄCOVO – FK RAKYTOVCE
- TJ BANÍK ŠTIAVNICKÉ BANE – FK – 34 BRUSNO – ONDREJ
25. kolo – 12.06.2016 o 17:00
- OTJ HONTIANSKE NEMCE – ŠK HROCHOŤ
- FK RAKYTOVCE – OŠK LIESKOVEC
- ŠK SELCE – ŠK SÁSOVÁ
- OFK 1950 PRIECHOD – FK ŠALKOVÁ
- FK – 34 BRUSNO – ONDREJ – TJ SOKOL REPIŠTE
26. kolo – 19.06.2016 o 17:30
- FK ŠALKOVÁ – ŠK SELCE
- ŠK SÁSOVÁ – FK RAKYTOVCE
- ŠK HROCHOŤ – FK – 34 BRUSNO – ONDREJ
- TJ BANÍK ŠTIAVNICKÉ BANE – OFK 1950 PRIECHOD
I. TRIEDA
14. kolo – 27.03.2016 o 15:00
- OFK SLOVENSKÁ ĽUPČA – FK ŠALKOVÁ
- TJ – DRUŽSTEVNÍK STRELNÍKY – TJ MLADOSŤ LUČATÍN
- TJ ŠK SOKOL JAKUB – TJ TATRAN ČIERNY BALOG
- ŠK OBECNÝ PODNIK LESOV PONIKY – TJ PARTIZÁN OSRBLIE
15. kolo
02.04.2016 o 15:30
- FK ŠALKOVÁ – ŠK OBECNÝ PODNIK LESOV PONIKY
03.04.2016 o 15:30
- FK 1928 JASENIE – OFK SLOVENSKÁ ĽUPČA
- TJ ŠK HRONEC – TJ – DRUŽSTEVNÍK STRELNÍKY
- TJ MLADOSŤ LUČATÍN – TJ ŠK SOKOL JAKUB
16. kolo – 10.04.2016 o 15:30
- TJ – DRUŽSTEVNÍK STRELNÍKY – TJ PARTIZÁN OSRBLIE
- OFK SLOVAN VALASKÁ – FK ŠALKOVÁ
- ŠK OBECNÝ PODNIK LESOV PONIKY – FK 1928 JASENIE
- OFK SLOVENSKÁ ĽUPČA – FK 09 BACÚCH
- TJ SLOVAN MICHALOVÁ – TJ MLADOSŤ LUČATÍN
- TJ ŠK SOKOL JAKUB – TJ ŠK HRONEC
17. kolo
16.04.2016 o 16:00
- FK ŠALKOVÁ – TJ – DRUŽSTEVNÍK STRELNÍKY
17.04.2016 o 16:00
- OFK SLOVENSKÁ ĽUPČA – FK SOKOL NEMECKÁ
- FK 09 BACÚCH – ŠK OBECNÝ PODNIK LESOV PONIKY
- TJ MLADOSŤ LUČATÍN – TJ TATRAN ČIERNY BALOG
- TJ PARTIZÁN OSRBLIE – TJ ŠK SOKOL JAKUB
18. kolo – 24.04.2016 o 16:00
- ŠK OBECNÝ PODNIK LESOV PONIKY – OFK SLOVENSKÁ ĽUPČA
- TJ – DRUŽSTEVNÍK STRELNÍKY – FK 1928 JASENIE
- TJ ŠK SOKOL JAKUB – FK ŠALKOVÁ
- FK SOKOL NEMECKÁ – TJ MLADOSŤ LUČATÍN
19. kolo
30.04.2016 o 16:00
- FK ŠALKOVÁ – TJ SLOVAN MICHALOVÁ
01.05.2016 o 16:30
- FK 1928 JASENIE – TJ ŠK SOKOL JAKUB
- FK 09 BACÚCH – TJ – DRUŽSTEVNÍK STRELNÍKY
- OFK SLOVENSKÁ ĽUPČA – OFK SLOVAN VALASKÁ
- ŠK OBECNÝ PODNIK LESOV PONIKY – FK SOKOL NEMECKÁ
- TJ ŠK HRONEC – TJ MLADOSŤ LUČATÍN
20. kolo – 08.05.2016 o 16:30
- TJ – DRUŽSTEVNÍK STRELNÍKY – OFK SLOVENSKÁ ĽUPČA
- OFK SLOVAN VALASKÁ – ŠK OBECNÝ PODNIK LESOV PONIKY
- TJ SLOVAN MICHALOVÁ – FK 1928 JASENIE
- TJ ŠK SOKOL JAKUB – FK 09 BACÚCH
- TJ MLADOSŤ LUČATÍN – TJ PARTIZÁN OSRBLIE
- TJ TATRAN ČIERNY BALOG – FK ŠALKOVÁ
21. kolo
14.05.2016 o 16:30
- FK ŠALKOVÁ – TJ MLADOSŤ LUČATÍN
15.05.2016 o 16:30
- OFK SLOVENSKÁ ĽUPČA – TJ ŠK SOKOL JAKUB
- ŠK OBECNÝ PODNIK LESOV PONIKY – TJ – DRUŽSTEVNÍK STRELNÍKY
22. kolo – 22.05.2016 o 17:00
- TJ ŠK HRONEC – FK ŠALKOVÁ
- TJ MLADOSŤ LUČATÍN – FK 1928 JASENIE
- TJ SLOVAN MICHALOVÁ – OFK SLOVENSKÁ ĽUPČA
- TJ ŠK SOKOL JAKUB – ŠK OBECNÝ PODNIK LESOV PONIKY
- TJ – DRUŽSTEVNÍK STRELNÍKY – OFK SLOVAN VALASKÁ
23. kolo
28.05.2016 o 17:00
- FK ŠALKOVÁ – TJ PARTIZÁN OSRBLIE
29.05.2016 o 17:00
- TJ – DRUŽSTEVNÍK STRELNÍKY – FK SOKOL NEMECKÁ
- OFK SLOVAN VALASKÁ – TJ ŠK SOKOL JAKUB
- ŠK OBECNÝ PODNIK LESOV PONIKY – TJ SLOVAN MICHALOVÁ
- OFK SLOVENSKÁ ĽUPČA – TJ TATRAN ČIERNY BALOG
- FK 09 BACÚCH – TJ MLADOSŤ LUČATÍN
24. kolo – 05.06.2016 o 17:00
- TJ TATRAN ČIERNY BALOG – ŠK OBECNÝ PODNIK LESOV PONIKY
- TJ MLADOSŤ LUČATÍN – OFK SLOVENSKÁ ĽUPČA
- TJ ŠK SOKOL JAKUB – TJ – DRUŽSTEVNÍK STRELNÍKY
- FK SOKOL NEMECKÁ – FK ŠALKOVÁ
25. kolo – 12.06.2016 o 17:00
- TJ – DRUŽSTEVNÍK STRELNÍKY – TJ SLOVAN MICHALOVÁ
- TJ ŠK SOKOL JAKUB – FK SOKOL NEMECKÁ
- ŠK OBECNÝ PODNIK LESOV PONIKY – TJ MLADOSŤ LUČATÍN
- OFK SLOVENSKÁ ĽUPČA – TJ ŠK HRONEC
- FK 1928 JASENIE – FK ŠALKOVÁ
26. kolo – 19.06.2016 o 17:30
- TJ TATRAN ČIERNY BALOG – TJ – DRUŽSTEVNÍK STRELNÍKY
- TJ SLOVAN MICHALOVÁ – TJ ŠK SOKOL JAKUB
- TJ PARTIZÁN OSRBLIE – OFK SLOVENSKÁ ĽUPČA
- FK ŠALKOVÁ – FK 09 BACÚCH
- TJ MLADOSŤ LUČATÍN – OFK SLOVAN VALASKÁ
- TJ ŠK HRONEC – ŠK OBECNÝ PODNIK LESOV PONIKY
II.TRIEDA SKUPINA A
14. kolo
26.03.2016 o 15:00
- FK PODKONICE – FK – BANÍK ĽUBIETOVÁ
27.03.2016 o 15:00
- TJ HRONSEK – ŠK SELCE
- TJ TATRAN HARMANEC – TJ DRUŽSTEVNÍK MIČINÁ
- TJ ISKRA HORNÉ PRŠANY – ŠK SOKOL FO STARÉ HORY
- ŠK ZORNIČKA RIEČKA – TJ DRUŽSTEVNÍK DÚBRAVICA
- TJ PARTIZÁN HIADEĽ – TJ SLOVAN TAJOV
- TJ SLOVAN MALACHOV – OZ KRÁLICKÁ TIESŇAVA
15. kolo
03.04.2016 o 10:30
- ŠK SELCE – TJ TATRAN HARMANEC
03.04.2016 15:30
- FK – BANÍK ĽUBIETOVÁ – TJ ISKRA HORNÉ PRŠANY
- TJ DRUŽSTEVNÍK MIČINÁ – FK PODKONICE
- TJ HRONSEK – TJ SLOVAN MALACHOV
- TJ SLOVAN TAJOV – OZ KRÁLICKÁ TIESŇAVA
- TJ DRUŽSTEVNÍK DÚBRAVICA – TJ PARTIZÁN HIADEĽ
- ŠK SOKOL FO STARÉ HORY – ŠK ZORNIČKA RIEČKA
16. kolo
09.04.2016 o 15:30
- FK PODKONICE – ŠK SELCE
10.04.2016 o 15:30
- TJ TATRAN HARMANEC – TJ HRONSEK
- TJ ISKRA HORNÉ PRŠANY – TJ DRUŽSTEVNÍK MIČINÁ
- FK – BANÍK ĽUBIETOVÁ – ŠK ZORNIČKA RIEČKA
- TJ PARTIZÁN HIADEĽ – ŠK SOKOL FO STARÉ HORY
- OZ KRÁLICKÁ TIESŇAVA – TJ DRUŽSTEVNÍK DÚBRAVICA
- TJ SLOVAN MALACHOV – TJ SLOVAN TAJOV
17. kolo
17.04.2016 o 10:30
- ŠK SELCE – TJ ISKRA HORNÉ PRŠANY
17.04.2016 o 16:00
- FK – BANÍK ĽUBIETOVÁ – TJ PARTIZÁN HIADEĽ
- ŠK SOKOL FO STARÉ HORY – OZ KRÁLICKÁ TIESŇAVA
- TJ DRUŽSTEVNÍK MIČINÁ – ŠK ZORNIČKA RIEČKA
- TJ TATRAN HARMANEC – TJ SLOVAN MALACHOV
- TJ HRONSEK – FK PODKONICE
- TJ DRUŽSTEVNÍK DÚBRAVICA – TJ SLOVAN TAJOV
18. kolo
23.04.2016 o 16:00
- FK PODKONICE – TJ TATRAN HARMANEC
- TJ ISKRA HORNÉ PRŠANY – TJ HRONSEK
- TJ PARTIZÁN HIADEĽ – TJ DRUŽSTEVNÍK MIČINÁ
- ŠK ZORNIČKA RIEČKA – ŠK SELCE
- TJ SLOVAN TAJOV – ŠK SOKOL FO STARÉ HORY
- OZ KRÁLICKÁ TIESŇAVA – FK – BANÍK ĽUBIETOVÁ
- TJ SLOVAN MALACHOV – TJ DRUŽSTEVNÍK DÚBRAVICA
19. kolo
30.04.2016 o 16:00
- FK PODKONICE – TJ SLOVAN MALACHOV
01.05.2016 o 10:30
- ŠK SELCE – TJ PARTIZÁN HIADEĽ
01.05.2016 o 16:30
- FK – BANÍK ĽUBIETOVÁ – TJ SLOVAN TAJOV
- TJ DRUŽSTEVNÍK MIČINÁ – OZ KRÁLICKÁ TIESŇAVA
- ŠK SOKOL FO STARÉ HORY – TJ DRUŽSTEVNÍK DÚBRAVICA
- TJ TATRAN HARMANEC – TJ ISKRA HORNÉ PRŠANY
- TJ HRONSEK – ŠK ZORNIČKA RIEČKA
20. kolo – 08.05.2016 o 16:30
- TJ SLOVAN MALACHOV – ŠK SOKOL FO STARÉ HORY
- TJ ISKRA HORNÉ PRŠANY – FK PODKONICE
- ŠK ZORNIČKA RIEČKA – TJ TATRAN HARMANEC
- TJ SLOVAN TAJOV – TJ DRUŽSTEVNÍK MIČINÁ
- TJ DRUŽSTEVNÍK DÚBRAVICA – FK – BANÍK ĽUBIETOVÁ
- TJ PARTIZÁN HIADEĽ – TJ HRONSEK
- OZ KRÁLICKÁ TIESŇAVA – ŠK SELCE
21. kolo
14.05.2016 o 16:30
- FK PODKONICE – ŠK ZORNIČKA RIEČKA
15.05.2016 o 10:30
- ŠK SELCE – TJ SLOVAN TAJOV
15.05.2016 o 16:30
- FK – BANÍK ĽUBIETOVÁ – ŠK SOKOL FO STARÉ HORY
- TJ TATRAN HARMANEC – TJ PARTIZÁN HIADEĽ
- TJ HRONSEK – OZ KRÁLICKÁ TIESŇAVA
- TJ DRUŽSTEVNÍK MIČINÁ – TJ DRUŽSTEVNÍK DÚBRAVICA
- TJ ISKRA HORNÉ PRŠANY – TJ SLOVAN MALACHOV
22. kolo
14.05.2016 o 16:30
- FK PODKONICE – ŠK ZORNIČKA RIEČKA
15.05.2016 o 10:30
- ŠK SELCE – TJ SLOVAN TAJOV
15.05.2016 o 16:30
- FK – BANÍK ĽUBIETOVÁ – ŠK SOKOL FO STARÉ HORY
- TJ TATRAN HARMANEC – TJ PARTIZÁN HIADEĽ
- TJ HRONSEK – OZ KRÁLICKÁ TIESŇAVA
- TJ DRUŽSTEVNÍK MIČINÁ – TJ DRUŽSTEVNÍK DÚBRAVICA
- TJ ISKRA HORNÉ PRŠANY – TJ SLOVAN MALACHOV
23. kolo
28.05.2016 o 17:00
- FK PODKONICE – OZ KRÁLICKÁ TIESŇAVA
29.05.2016 o 10:30
- ŠK SELCE – ŠK SOKOL FO STARÉ HORY
29.05.2016 o 17:00
- FK – BANÍK ĽUBIETOVÁ – TJ DRUŽSTEVNÍK MIČINÁ
- TJ HRONSEK – TJ DRUŽSTEVNÍK DÚBRAVICA
- ŠK ZORNIČKA RIEČKA – TJ SLOVAN MALACHOV
- TJ ISKRA HORNÉ PRŠANY – TJ PARTIZÁN HIADEĽ
- TJ TATRAN HARMANEC – TJ SLOVAN TAJOV
**24. kolo – 05.06.2016 o 17:00
- TJ SLOVAN MALACHOV – TJ DRUŽSTEVNÍK MIČINÁ
- TJ SLOVAN TAJOV – FK PODKONICE
- TJ DRUŽSTEVNÍK DÚBRAVICA – TJ TATRAN HARMANEC
- ŠK SOKOL FO STARÉ HORY – TJ HRONSEK
- FK – BANÍK ĽUBIETOVÁ – ŠK SELCE
- TJ PARTIZÁN HIADEĽ – ŠK ZORNIČKA RIEČKA
- OZ KRÁLICKÁ TIESŇAVA – TJ ISKRA HORNÉ PRŠANY
25. kolo – 12.06.2016 o 17:00
- ŠK SELCE – TJ DRUŽSTEVNÍK MIČINÁ
- ŠK ZORNIČKA RIEČKA – OZ KRÁLICKÁ TIESŇAVA
- TJ PARTIZÁN HIADEĽ – TJ SLOVAN MALACHOV
- FK – BANÍK ĽUBIETOVÁ – TJ HRONSEK
- TJ TATRAN HARMANEC – ŠK SOKOL FO STARÉ HORY
- FK PODKONICE – TJ DRUŽSTEVNÍK DÚBRAVICA
- TJ ISKRA HORNÉ PRŠANY – TJ SLOVAN TAJOV
26. kolo – 19.06.2016 o 17:30
- TJ DRUŽSTEVNÍK MIČINÁ – TJ HRONSEK
- FK – BANÍK ĽUBIETOVÁ – TJ TATRAN HARMANEC
- TJ SLOVAN MALACHOV – ŠK SELCE
- TJ SLOVAN TAJOV – ŠK ZORNIČKA RIEČKA
- OZ KRÁLICKÁ TIESŇAVA – TJ PARTIZÁN HIADEĽ
- ŠK SOKOL FO STARÉ HORY – FK PODKONICE
- TJ DRUŽSTEVNÍK DÚBRAVICA – TJ ISKRA HORNÉ PRŠANY
Foto: ilustračné