Futbalové súťaže sa prebúdzajú: Toto je rozpis prvých kôl v nižších ligách

Futbalová sezóna sa postupne začína vo všetkých slovenských súťažiach. Futbalisti FK Dukla Banská Bystrica už majú úspešný štart za sebou. Teraz je rad na futbalistoch z nižších súťaží.

Jakub Forgács
Ilustračný obrázok k článku Futbalové súťaže sa prebúdzajú: Toto je rozpis prvých kôl v nižších ligách
Zdroj: Dnes24.sk

III. liga:

  • 03.08.2014 10:30 TJ ŠK Kremnička – : – MŠK Námestovo
  • 03.08.2014 16:30 ŠK Javorník Makov – : – FK Rakytovce
  • 03.08.2014 16:30 FK – 34 Brusno – Ondrej (A) – : – OFK Teplička nad Váhom

IV. liga JUH:

  • 03.08.2014 16:30 TJ Sklotatran Poltár – : – TJ Prameň Kováčová
  • 03.08.2014 16:30 MFK Revúca – : – ŽP Šport Podbrezová (B)
  • 03.08.2014 16:30 JUPIE Podlavice Badín – : – MFK Detva

V. liga skupina C:

  • 02.08.2014 16:30 TJ Tatran VLM Pliešovce – : – OFK Slovenská Ľupča
  • 03.08.2014 16:30 TJ Baník Štiavnické Bane – : – JUPIE Podlavice Badín (B)
  • 03.08.2014 16:30 TJ Sokol Repište – : – FK Šalková
  • 03.08.2014 16:30 ŠK Hrochoť – : – OFK 1950 Priechod
  • 03.08.2014 16:30 TJ Sokol Medzibrod – : – ŠK Voznica
  • 03.08.2014 16:30 ŠK Sásová – : – ŠK Partizán Čierny Balog

I. trieda:

  • 03.08.2014 16:30 FK 1928 Jasenie – : – TJ ŠK Hronec
  • 03.08.2014 16:30 TJ Tatran Čierny Balog – : – TJ Partizán Osrblie
  • 03.08.2014 16:30 FK Sokol Braväcovo – : – TJ ŠK Sokol Jakub
  • 03.08.2014 16:30 ŠK Sokol FO Staré Hory – : – ŠK Obecný podnik lesov Poniky
  • 03.08.2014 16:30 ŠK Selce (A) – : – FK – 34 Brusno – Ondrej (B)
  • 03.08.2014 16:30 TJ Mladosť Lučatín – : – TJ – Družstevník Strelníky
  • 03.08.2014 16:30 OFK Slovan Valaská – : – FK SOKOL Nemecká

II. trieda skupina B:

  • 17.08.2014 16:00 TJ Družstevník Šumiac –
  • 17.08.2014 16:00 TJ Partizán Dolná Lehota – : – TJ Slovan Pohronská Polhora
  • 17.08.2014 16:00 TJ Tatran Polomka – : – TJ Slovan Beňuš
  • 17.08.2014 16:00 TJ Slovan Michalová – : – ŠFK Sihla
  • 17.08.2014 16:00 ŠK Heľpa – : – TJ Mladosť Pohorelá

II. trieda skupina A :

  • 02.08.2014 16:30 FK Šalková (B) – : – TJ Partizán Hiadeľ
  • 03.08.2014 10:30 ŠK Selce (B) – : – TJ Iskra Horné Pršany
  • 03.08.2014 10:30 ŠKM SAVON Banská Bystrica – : – TJ Družstevník Dúbravica
  • 03.08.2014 16:30 OZ KRÁLICKÁ TIESŇAVA – : – TJ Hronsek
  • 03.08.2014 16:30 FK – Baník Ľubietová – : – FK Podkonice
  • 03.08.2014 16:30 ŠK Zornička Riečka – : – TJ Slovan Tajov
  • 03.08.2014 16:30 TJ Družstevník Mičiná – : – TJ Tatran Harmanec
  • 03.08.2014 16:30 TJ Slovan Malachov –

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Odporúčame