Jakub Forgács
Futbal
Futbalistov čakali posledné zápasy: Kompletný PREHĽAD + TABUĽKY po záverečnom kole
Prinášame vám prehľad výsledkov futbalových stretnutí, ktoré sa odohrali tento víkend v našom regióne. Pre fanúšikov aj futbalistov to boli posledné zápasy sezóny.
III. LIGA (28. kolo)
- 12.06.2015 17:00 FK Rakytovce 0 : 1 MŠK Fomat Martin
- 13.06.2015 17:00 TJ ŠK Kremnička 5 : 1 MFK Žarnovica
- 13.06.2015 17:00 FK – 34 Brusno – Ondrej – FO Kinex Bytča
Poradie | Družstvo | Z | V | R | P | Skóre | Body | +/- |
1 | OFK Teplička nad Váhom | 28 | 22 | 5 | 1 | 66 : 17 | 71 | 29 |
2 | MŠK Fomat Martin | 28 | 18 | 6 | 4 | 62 : 22 | 60 | 18 |
3 | ŠK Javorník Makov | 28 | 16 | 3 | 9 | 68 : 33 | 51 | 9 |
4 | MŠK Námestovo | 28 | 14 | 7 | 7 | 42 : 30 | 49 | 7 |
5 | TJ ŠK Kremnička | 28 | 12 | 8 | 8 | 51 : 45 | 44 | 2 |
6 | TJ Baník Kalinovo | 28 | 11 | 8 | 9 | 47 : 34 | 41 | –1 |
7 | ŠKM Liptovský Hrádok | 28 | 13 | 2 | 13 | 48 : 52 | 41 | –1 |
8 | FK Rakytovce | 28 | 11 | 3 | 14 | 40 : 53 | 36 | –6 |
9 | MFK Nová Baňa | 28 | 11 | 3 | 14 | 42 : 48 | 36 | –6 |
10 | FK LAFC Lučenec | 28 | 10 | 5 | 13 | 35 : 45 | 35 | –7 |
11 | FO Kinex Bytča | 28 | 9 | 5 | 14 | 47 : 54 | 32 | –10 |
12 | FK POHRONIE Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa B | 28 | 8 | 6 | 14 | 34 : 55 | 30 | –12 |
13 | FK Čadca | 28 | 7 | 4 | 17 | 28 : 39 | 25 | –17 |
14 | TJ Tatran Krásno nad Kysucou | 28 | 6 | 5 | 17 | 27 : 61 | 23 | –19 |
15 | MFK Žarnovica | 28 | 6 | 2 | 20 | 37 : 86 | 20 | –22 |
IV. LIGA – SKUPINA JUH (26. kolo):
- 13.06.2015 14:00 TJ Sklotatran Poltár 1 : 1 ŽP Šport Podbrezová (B)
- 13.06.2015 17:00 TJ Prameň Kováčová 2 : 1 ŠK Vinica
- 13.06.2015 17:00 MFK Revúca 4 : 0 MFK Lokomotíva Zvolen (B)
- 13.06.2015 17:30 JUPIE Podlavice Badín 1 : 0 FTC Fiľakovo
Poradie | Družstvo | Z | V | R | P | Skóre | Body | +/- |
1 | ŽP Šport Podbrezová B | 26 | 17 | 3 | 6 | 72 : 26 | 54 | 15 |
2 | FK Slovenské Ďarmoty | 26 | 17 | 3 | 6 | 58 : 37 | 54 | 15 |
3 | MFK Lokomotíva Zvolen B | 26 | 15 | 5 | 6 | 47 : 37 | 50 | 11 |
4 | MFK Detva | 26 | 13 | 5 | 8 | 61 : 29 | 44 | 5 |
5 | TJ Sklotatran Poltár | 26 | 13 | 4 | 9 | 36 : 29 | 43 | 4 |
6 | JUPIE Podlavice Badín | 26 | 11 | 7 | 8 | 59 : 50 | 40 | 1 |
7 | ŠK Vinica | 26 | 13 | 1 | 12 | 38 : 42 | 40 | 1 |
8 | TJ Jednota Málinec | 26 | 12 | 2 | 12 | 49 : 71 | 38 | –1 |
9 | TJ Prameň Kováčová | 26 | 12 | 1 | 13 | 43 : 43 | 37 | –2 |
10 | MFK Revúca | 26 | 9 | 6 | 11 | 33 : 46 | 33 | –6 |
11 | FTC Fiľakovo | 26 | 9 | 2 | 15 | 47 : 37 | 29 | –10 |
12 | MFK Spartak Hriňová | 26 | 7 | 4 | 15 | 51 : 61 | 25 | –14 |
13 | FC Slovan Divín | 26 | 4 | 5 | 17 | 27 : 77 | 17 | –22 |
14 | FK CSM Tisovec | 26 | 4 | 4 | 18 | 27 : 63 | 16 | –23 |
V. LIGA – SKUPINA C (26. kolo):
- 13.06.2015 17:00 JUPIE Podlavice Badín (B) 7 : 3 OŠK Lieskovec
- 13.06.2015 17:00 FK 09 Bacúch 6 : 2 ŠK Sásová
- 13.06.2015 17:00 TJ Tatran VLM Pliešovce 3 : 0 ŠK Partizán Čierny Balog
- 13.06.2015 17:00 TJ Sokol Medzibrod 1 : 1 OFK Slovenská Ľupča
- 13.06.2015 17:00 ŠK Hrochoť 3 : 0 ŠK Voznica(K)
- 13.06.2015 17:00 TJ Sokol Repište 0 : 1 OFK 1950 Priechod
- 13.06.2015 17:00 TJ Baník Štiavnické Bane 3 : 2 FK Šalková
Poradie | Družstvo | Z | V | R | P | Skóre | Body | +/- |
1 | TJ Sokol Medzibrod | 26 | 18 | 6 | 2 | 78 : 25 | 60 | 21 |
2 | TJ Tatran VLM Pliešovce | 26 | 16 | 5 | 5 | 55 : 29 | 53 | 14 |
3 | FK Šalková | 26 | 16 | 4 | 6 | 60 : 21 | 52 | 13 |
4 | TJ Sokol Repište | 26 | 11 | 7 | 8 | 45 : 43 | 40 | 1 |
5 | ŠK Hrochoť | 26 | 10 | 8 | 8 | 34 : 37 | 38 | –1 |
6 | TJ Baník Štiavnické Bane | 26 | 12 | 2 | 12 | 53 : 54 | 38 | –1 |
7 | OFK 1950 Priechod | 26 | 9 | 7 | 10 | 26 : 45 | 34 | –5 |
8 | OŠK Lieskovec | 26 | 8 | 10 | 8 | 45 : 44 | 34 | –5 |
9 | ŠK Partizán Čierny Balog | 26 | 9 | 6 | 11 | 43 : 47 | 33 | –6 |
10 | JUPIE Podlavice Badín B | 26 | 9 | 3 | 14 | 46 : 50 | 30 | –9 |
11 | ŠK Sásová | 26 | 7 | 8 | 11 | 37 : 55 | 29 | –10 |
12 | OFK Slovenská Ľupča | 26 | 7 | 8 | 11 | 35 : 44 | 29 | –10 |
13 | FK 09 Bacúch | 26 | 6 | 2 | 18 | 33 : 55 | 20 | –19 |
14 | ŠK Voznica | 26 | 4 | 4 | 18 | 30 : 71 | 16 | –23 |
I. TRIEDA (26. kolo):
- 13.06.2015 09:00 ŠK Selce (A) – : – TJ – Družstevník Strelníky
- 13.06.2015 17:00 FK Sokol Braväcovo 1 : 2 ŠK Obecný podnik lesov Poniky
- 13.06.2015 17:00 TJ Tatran Čierny Balog 4 : 2 TJ ŠK Sokol Jakub
- 14.06.2015 17:00 TJ ŠK Hronec 3 : 1 OFK Slovan Valaská
- 14.06.2015 17:00 TJ Mladosť Lučatín 4 : 0 FK SOKOL Nemecká
- 14.06.2015 17:00 FK Podkonice 1 : 4 FK – 34 Brusno – Ondrej (B)
- 14.06.2015 17:00 FK 1928 Jasenie 1 : 3 TJ Partizán Osrblie
Poradie | Družstvo | Z | V | R | P | Skóre | Body | +/- |
1 | ŠK Selce A | 25 | 19 | 2 | 4 | 83 : 34 | 59 | 23 |
2 | FK Sokol Braväcovo | 26 | 16 | 5 | 5 | 69 : 42 | 53 | 14 |
3 | TJ ŠK Sokol Jakub | 26 | 14 | 4 | 8 | 51 : 29 | 46 | 7 |
4 | ŠK Obecný podnik lesov Poniky | 26 | 12 | 4 | 10 | 53 : 37 | 40 | 1 |
5 | TJ Tatran Čierny Balog | 26 | 11 | 7 | 8 | 46 : 38 | 40 | 1 |
6 | OFK Slovan Valaská | 26 | 9 | 10 | 7 | 36 : 36 | 37 | –2 |
7 | TJ – Družstevník Strelníky | 25 | 9 | 8 | 8 | 35 : 34 | 35 | –4 |
8 | TJ Mladosť Lučatín | 26 | 8 | 7 | 11 | 46 : 54 | 31 | –8 |
9 | TJ ŠK Hronec | 26 | 8 | 5 | 13 | 44 : 53 | 29 | –10 |
10 | TJ Partizán Osrblie | 25 | 7 | 7 | 11 | 37 : 50 | 28 | –11 |
11 | FK 1928 Jasenie | 25 | 7 | 6 | 12 | 30 : 51 | 27 | –9 |
12 | FK SOKOL Nemecká | 26 | 8 | 3 | 15 | 37 : 59 | 27 | –12 |
13 | FK – 34 Brusno – Ondrej B | 26 | 6 | 10 | 10 | 28 : 42 | 28(-3) | –11 |
14 | FK Podkonice | 26 | 5 | 4 | 17 | 26 : 62 | 19 | –20 |
II. TRIEDA A (28. kolo):
- 13.06.2015 15:00 FK – Baník Ľubietová 1 : 8 TJ Iskra Horné Pršany
- 13.06.2015 17:00 TJ Hronsek – : – ŠKM SAVON Banská Bystrica
- 13.06.2015 17:00 FK Šalková (B) 5 : 1 TJ Slovan Malachov
- 13.06.2015 17:00 TJ Družstevník Mičiná 3 : 3 TJ Družstevník Dúbravica
- 13.06.2015 17:00 ŠK Sokol FO Staré Hory – : – TJ Slovan Tajov
- 14.06.2015 17:00 ŠK Selce (B) –
- 14.06.2015 17:00 ŠK Zornička Riečka 8 : 1 TJ Partizán Hiadeľ
- 14.06.2015 17:00 OZ KRÁLICKÁ TIESŇAVA – : – TJ Tatran Harmanec
Poradie | Družstvo | Z | V | R | P | Skóre | Body | +/- |
1 | OZ KRÁLICKÁ TIESŇAVA | 26 | 21 | 3 | 2 | 136 : 36 | 66 | 30 |
2 | TJ Slovan Tajov | 26 | 18 | 1 | 7 | 97 : 42 | 55 | 16 |
3 | FK Šalková B | 27 | 17 | 4 | 6 | 89 : 63 | 55 | 13 |
4 | TJ Tatran Harmanec | 26 | 15 | 4 | 7 | 80 : 56 | 49 | 10 |
5 | TJ Iskra Horné Pršany | 27 | 16 | 1 | 10 | 86 : 64 | 49 | 10 |
6 | ŠK Selce B | 27 | 16 | 1 | 10 | 112 : 95 | 49 | 7 |
7 | ŠK Zornička Riečka | 27 | 11 | 8 | 8 | 77 : 64 | 41 | –1 |
8 | TJ Družstevník Dúbravica | 28 | 12 | 3 | 13 | 93 : 90 | 39 | –3 |
9 | TJ Slovan Malachov | 27 | 9 | 5 | 13 | 69 : 78 | 32 | –10 |
10 | ŠK Sokol FO Staré Hory | 26 | 8 | 5 | 13 | 47 : 75 | 29 | –7 |
11 | TJ Družstevník Mičiná | 27 | 7 | 6 | 14 | 45 : 67 | 27 | –15 |
12 | TJ Hronsek | 26 | 6 | 6 | 14 | 47 : 85 | 24 | –12 |
13 | TJ Partizán Hiadeľ | 27 | 6 | 3 | 18 | 48 : 86 | 21 | –18 |
14 | ŠKM SAVON Banská Bystrica | 26 | 5 | 3 | 18 | 40 : 88 | 18 | –24 |
15 | FK – Baník Ľubietová | 27 | 5 | 3 | 19 | 40 : 117 | 18 | –24 |
Foto: ilustračné
Zdroj: Futbalnet.sk