Jakub Forgács
Futbal
Futbalisti z regiónu si zmerali sily: KOMPLETNÝ PREHĽAD výsledkov stretnutí v jednotlivých ligách
Nové kolo nižších futbalových súťaží prinieslo ďalšie stretnutia. V uplynulom týždni odohrali niekoľko zápasov aj mužstvá z nášho okresu. Prinášame vám prehľad ich výsledkov.
I. LIGA – 13. kolo
- piatok 03.10.2014 18:30 FK Senica 3 : 2 FK Dukla Banská Bystrica
- sobota 04.10.2014 19:00 Spartak Myjava 1 : 0 ŽP Šport Podbrezová
III. LIGA STRED – 10. kolo
- sobota 04.10.2014 FK Rakytovce 0 : 1 MŠK Námestovo
- nedeľa 05.10.2014 10:30 TJ ŠK Kremnička 1 : 1 MŠK Fomat Martin
- nedeľa 05.10.2014 14:30 FK – 34 Brusno – Ondrej 2 : 0 FK LAFC Lučenec
IV. LIGA – JUH – 10. kolo
- nedeľa 05.10.2014 10:30 ŽP Šport Podbrezová (B) 4 : 0 FK Slovenské Ďarmoty
- nedeľa 05.10.2014 14:30 TJ Prameň Kováčová 0 : 2 MFK Lokomotíva Zvolen (B)
- nedeľa 05.10.2014 14:30 TJ Jednota Málinec 0 : 2 JUPIE Podlavice Badín
V. LIGA – C – 10. kolo
- sobota 04.10.2014 14:30 JUPIE Podlavice Badín (B) 2 : 1 OFK 1950 Priechod
- sobota 04.10.2014 14:30 TJ Tatran VLM Pliešovce 2 : 2 ŠK Sásová
- sobota 04.10.2014 19:00 FK Šalková 1 : 1 ŠK Voznica
- nedeľa 05.10.2014 14:30 TJ Baník Štiavnické Bane 2 : 3 OFK Slovenská Ľupča
- nedeľa 05.10.2014 14:30 TJ Sokol Repište 1 : 2 ŠK Partizán Čierny Balog
- nedeľa 05.10.2014 14:30 ŠK Hrochoť 1 : 0 FK 09 Bacúch
- nedeľa 05.10.2014 14:30 TJ Sokol Medzibrod 1 : 1 OŠK Lieskovec
I. TRIEDA – 10. kolo
- piatok 03.10.2014 16:00 FK Sokol Braväcovo 5 : 2 FK SOKOL Nemecká
- sobota 04.10.2014 14:30 TJ Partizán Osrblie 4 : 3 ŠK Obecný podnik lesov Poniky
- nedeľa 05.10.2014 14:30 TJ ŠK Hronec 0 : 2 TJ ŠK Sokol Jakub
- nedeľa 05.10.2014 14:30 FK 1928 Jasenie – : – FK – 34 Brusno – Ondrej (B)
- nedeľa 05.10.2014 14:30 TJ Tatran Čierny Balog – : – TJ – Družstevník Strelníky
- nedeľa 05.10.2014 14:30 FK Podkonice 2 : 0 OFK Slovan Valaská
- nedeľa 05.10.2014 14:30 ŠK Selce (A) 2 : 3 TJ Mladosť Lučatín
II. TRIEDA – SKUPINA A – 10. kolo
- nedeľa 05.10.2014 10:30 ŠK Selce (B) 8 : 0 FK Šalková (B)
- nedeľa 05.10.2014 14:30 TJ Hronsek – : – TJ Tatran Harmanec
- nedeľa 05.10.2014 14:30 TJ Slovan Tajov 4 : 0 TJ Iskra Horné Pršany
- nedeľa 05.10.2014 14:30 ŠK Sokol FO Staré Hory 3 : 1 TJ Partizán Hiadeľ
- nedeľa 05.10.2014 14:30 OZ KRÁLICKÁ TIESŇAVA 7 : 1 TJ Družstevník Dúbravica
- nedeľa 05.10.2014 14:30 FK – Baník Ľubietová –
- nedeľa 05.10.2014 14:30 ŠK Zornička Riečka 6 : 2 TJ Slovan Malachov
- nedeľa 05.10.2014 14:30 TJ Družstevník Mičiná 1 : 2 ŠKM SAVON Banská Bystrica
Foto: ilustračné
Zdroj: Dnes24.sk