Futbalisti z regiónu opäť vybehli na trávniky: Ako dopadli prvé stretnutia po zimnej prestávke?

Ďalším kolom pokračovali nižšie futbalové súťaže po prestávke počas zimy. Cez víkend odohrali niekoľko zápasov aj mužstvá z nášho regiónu. Prinášame vám kompletný prehľad ich výsledkov.

Jakub Forgács
Ilustračný obrázok k článku Futbalisti z regiónu opäť vybehli na trávniky: Ako dopadli prvé stretnutia po zimnej prestávke?
Foto: Tomáš Batiz

FORTUNA LIGA (22. kolo):

  • 21.03.2015 14:30 MFK Košice 2 : 1 FK Dukla Banská Bystrica
  • 21.03.2015 17:30 ŠK Slovan Bratislava futbal 2 : 1 ŽP Šport Podbrezová

III. LIGA (16. kolo):

  • 21.03.2015 15:00 FK Rakytovce 3 : 1 ŠK Javorník Makov
  • 21.03.2015 15:00 OFK Teplička nad Váhom – FK – 34 Brusno – Ondrej
  • 21.03.2015 15:00 MŠK Námestovo 1 : 1 TJ ŠK Kremnička

IV. LIGA – SKUPINA JUH (14. kolo):

  • 22.03.2015 10:30 ŽP Šport Podbrezová (B) 3 : 2 MFK Revúca
  • 22.03.2015 15:00 TJ Prameň Kováčová 3 : 0 TJ Sklotatran Poltár
  • 22.03.2015 15:00 MFK Lokomotíva Zvolen (B) 2 : 0 FK CSM Tisovec
  • 22.03.2015 15:00 MFK Detva 1 : 0 JUPIE Podlavice Badín

V. LIGA – SKUPINA C (14. kolo):

  • 21.03.2015 15:00 JUPIE Podlavice Badín (B) 2 : 4 TJ Baník Štiavnické Bane
  • 21.03.2015 17:00 FK Šalková 1 : 1 TJ Sokol Repište
  • 22.03.2015 15:00 OFK 1950 Priechod 0 : 0 ŠK Hrochoť
  • 22.03.2015 15:00 ŠK Voznica 2 : 3 TJ Sokol Medzibrod
  • 22.03.2015 15:00 OFK Slovenská Ľupča 1 : 2 TJ Tatran VLM Pliešovce
  • 22.03.2015 15:00 ŠK Partizán Čierny Balog 3 : 2 ŠK Sásová
  • 22.03.2015 18:00 FK 09 Bacúch 1 : 2 OŠK Lieskovec

I. TRIEDA (14. kolo):

  • 21.03.2015 15:00 TJ Partizán Osrblie 2 : 0 TJ Tatran Čierny Balog
  • 21.03.2015 15:00 FK – 34 Brusno – Ondrej (B) 0 : 1 ŠK Selce (A)
  • 22.03.2015 15:00 TJ ŠK Hronec – : – FK 1928 Jasenie
  • 22.03.2015 15:00 TJ ŠK Sokol Jakub – : – FK Sokol Braväcovo
  • 22.03.2015 15:00 ŠK Obecný podnik lesov Poniky 5 : 1 FK Podkonice
  • 22.03.2015 15:00 TJ – Družstevník Strelníky 2 : 1 TJ Mladosť Lučatín
  • 22.03.2015 15:00 FK SOKOL Nemecká 0 : 2 OFK Slovan Valaská

II. TRIEDA A (16. kolo):

  • 22.03.2015 15:00 TJ Hronsek 1 : 7 OZ KRÁLICKÁ TIESŇAVA
  • 22.03.2015 15:00 ŠK Sokol FO Staré Hory 4 : 1 FK – Baník Ľubietová
  • 22.03.2015 15:00 TJ Tatran Harmanec 0 : 0 TJ Družstevník Mičiná
  • 22.03.2015 15:00 TJ Iskra Horné Pršany 3 : 4 ŠK Selce (B)
  • 22.03.2015 15:00 TJ Partizán Hiadeľ 1 : 5 FK Šalková (B)
  • 22.03.2015 15:00 TJ Družstevník Dúbravica – : – ŠKM SAVON Banská Bystrica
  • 22.03.2015 15:00 – TJ Slovan Malachov
  • 22.03.2015 15:10 TJ Slovan Tajov 4 : 1 ŠK Zornička Riečka

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Odporúčame