Futbalisti po veľkonočnej prestávke opäť nastúpia na zápasy: Aké stretnutia čakajú hráčov z Bystrice a okolia?

Prinášame vám prehľad futbalových stretnutí, ktoré sa odohrajú tento víkend v našom regióne. Diváci a fanúšikovia môžu sledovať zápasy, v ktorých budú kluby bojovať o body s cieľom vylepšiť si postavenie v tabuľke.

Jakub Forgács
Ilustračný obrázok k článku Futbalisti po veľkonočnej prestávke opäť nastúpia na zápasy: Aké stretnutia čakajú hráčov z Bystrice a okolia?
Foto: Peter Simon / Zdroj: Dnes24.sk

FORTUNA LIGA (25. kolo):

  • 12.04.2015 19:00 AS Trenčín – : – ŽP Šport Podbrezová
  • 12.04.2015 19:00 Spartak Myjava – : – FK Dukla Banská Bystrica

III. LIGA (19. kolo):

  • 12.04.2015 10:30 TJ ŠK Kremnička – : – ŠK Javorník Makov
  • 12.04.2015 15:30 MFK Žarnovica – : – FK Rakytovce
  • 12.04.2015 15:30 FK – 34 Brusno – Ondrej – ŠKM Liptovský Hrádok

IV. LIGA – SKUPINA JUH (17. kolo):

  • 11.04.2015 15:30 TJ Jednota Málinec – : – ŽP Šport Podbrezová (B)
  • 12.04.2015 15:30 MFK Detva – : – TJ Prameň Kováčová
  • 12.04.2015 15:30 JUPIE Podlavice Badín – : – MFK Lokomotíva Zvolen (B)

V. LIGA – SKUPINA C (17. kolo):

  • 11.04.2015 15:30 TJ Tatran VLM Pliešovce – : – FK Šalková
  • 12.04.2015 15:30 ŠK Partizán Čierny Balog – : – JUPIE Podlavice Badín (B)
  • 12.04.2015 15:30 FK 09 Bacúch – : – OFK Slovenská Ľupča
  • 12.04.2015 15:30 OŠK Lieskovec – : – ŠK Voznica
  • 12.04.2015 15:30 ŠK Sásová – : – OFK 1950 Priechod
  • 12.04.2015 15:30 TJ Sokol Medzibrod – : – TJ Baník Štiavnické Bane
  • 12.04.2015 15:30 ŠK Hrochoť – : – TJ Sokol Repište

I. TRIEDA (17. kolo):

  • 11.04.2015 15:30 TJ – Družstevník Strelníky – : – TJ ŠK Hronec
  • 11.04.2015 15:30 FK Podkonice – : – FK 1928 Jasenie
  • 11.04.2015 15:30 FK Sokol Braväcovo – : – TJ Tatran Čierny Balog
  • 12.04.2015 15:30 FK SOKOL Nemecká – : – FK – 34 Brusno – Ondrej (B)
  • 12.04.2015 15:30 OFK Slovan Valaská – : – ŠK Obecný podnik lesov Poniky
  • 12.04.2015 15:30 TJ Mladosť Lučatín – : – TJ ŠK Sokol Jakub
  • 12.04.2015 15:30 ŠK Selce (A) – : – TJ Partizán Osrblie

II. TRIEDA A (19. kolo):

  • 11.04.2015 15:30 FK Šalková (B) – : – TJ Slovan Tajov
  • 12.04.2015 10:30 ŠKM SAVON Banská Bystrica – : – TJ Tatran Harmanec
  • 12.04.2015 10:30 ŠK Selce (B) – : – ŠK Sokol FO Staré Hory
  • 12.04.2015 15:30 TJ Družstevník Dúbravica – : – TJ Hronsek
  • 12.04.2015 15:30 – TJ Partizán Hiadeľ
  • 12.04.2015 15:30 TJ Slovan Malachov – : – TJ Iskra Horné Pršany
  • 12.04.2015 15:30 TJ Družstevník Mičiná – : – OZ KRÁLICKÁ TIESŇAVA
  • 12.04.2015 15:30 ŠK Zornička Riečka – : – FK – Baník Ľubietová

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Odporúčame