Monika Obrtalová Futbal

Ďalšie víťazstvo Dukly v príprave

Aj napriek nepriaznivému počasiu odohralo prvé mužstvo Dukly prípravný zápas proti Dolnej Ždani. Zápas skončil v prospech nášho mužstva s výsledkom 4:1. Do streleckej listiny sa zapísala aj noví posila tímu spod Urpína, útočník Johancsik.

Dukla Banská Bystrica – Dolná Ždaňa 4:1 (2:1)

Góly: 10´ Pečovský, 23´ Johancsik, 60´ Seye, 72´ Pančík

Zostava FK Dukla:

1. polčas: Ďurčo – Gálik, Chmelík, Hlinka, Savič – Pelegríny, Pečovský, Uškovič, Hučko – Johancsik, Slančík

2. polčas: Pindroch – Turňa, Vajda, Poljovka (65´ Pleva), Mravec – Pančík, Považanec, Kupčík, Brašeň – Hesek (72´ Faško), Seye

Zápas sa hral na veľmi ťažkom teréne. Celý čas bola jednoznačná prevaha na strane domácich. Prvý gól padol po strele Viktora Pečovského z 25 m do šibenice. Potom prišla jediná šanca hostí a vyrovnali na 1:1. Následne opäť prevzali jednoznačnú iniciatívu domáci a po vynikajúcej akcii Slančíka z pravej strany dáva na 2:1 Johancsik. Po prvom polčase sa celé mužstvo vymenilo. Na 3:1 zvyšuje Seye a na 4:1 Michal Pančík, ktorý oblukom mieril priamo do šibenice. Aj napriek ťažkému terénu sa žiadny hráč nezranil.

Zdroj a foto: fkdukla.sk