Čaká nás ďalší víkend plný futbalu: PREHĽAD, kto si s kým zmeria sily v Bystrici a okolí

Prinášame vám prehľad futbalových stretnutí, ktoré sa odohrajú tento víkend v našom regióne. Diváci a fanúšikovia môžu sledovať zápasy, v ktorých budú kluby bojovať o body s cieľom vylepšiť si postavenie v tabuľke.

Jakub Forgács
Ilustračný obrázok k článku Čaká nás ďalší víkend plný futbalu: PREHĽAD, kto si s kým zmeria sily v Bystrici a okolí
Foto: Karol Krist / Zdroj: Dnes24.sk

FORTUNA LIGA (27. kolo):

  • 24.04.2015 19:00 FK DUKLA BANSKÁ BYSTRICA – – MŠK ŽILINA
  • 26.04.2015 19:00 FC SPARTAK TRNAVA – – ŽP ŠPORT PODBREZOVÁ

III. LIGA (21. kolo):

  • 26.04.2015 10:30 FO KINEX BYTČA – – FK RAKYTOVCE
  • 26.04.2015 10:30 TJ ŠK KREMNIČKA – – FK – 34 BRUSNO – ONDREJ

IV. LIGA – SKUPINA JUH (19. kolo):

  • 25.04.2015 16:30 ŠK VINICA – – ŽP ŠPORT PODBREZOVÁ
  • 26.04.2015 16:00 JUPIE PODLAVICE BADÍN – – TJ SKLOTATRAN POLTÁR
  • 26.04.2015 16:00 FTC FIĽAKOVO – – MFK LOKOMOTÍVA ZVOLEN
  • 26.04.2015 16:00 MFK SPARTAK HRIŇOVÁ – – TJ PRAMEŇ KOVÁČOVÁ

V. LIGA – SKUPINA C (19. kolo):

  • 25.04.2015 16:00 TJ TATRAN VLM PLIEŠOVCE – – TJ SOKOL REPIŠTE
  • 26.04.2015 16:00 TJ SOKOL MEDZIBROD – – ŠK HROCHOŤ
  • 26.04.2015 16:00 OFK SLOVENSKÁ ĽUPČA – – JUPIE PODLAVICE BADÍN
  • 26.04.2015 16:00 ŠK PARTIZÁN ČIERNY BALOG – – ŠK VOZNICA
  • 26.04.2015 16:00 FK 09 BACÚCH – – OFK 1950 PRIECHOD
  • 26.04.2015 16:00 OŠK LIESKOVEC – – FK ŠALKOVÁ
  • 26.04.2015 16:00 ŠK SÁSOVÁ – – TJ BANÍK ŠTIAVNICKÉ BANE

I. TRIEDA (19. kolo):

  • 25.04.2015 16:00 TJ MLADOSŤ LUČATÍN – – FK 1928 JASENIE
  • 25.04.2015 16:00 FK – 34 BRUSNO – ONDREJ – – TJ ŠK HRONEC
  • 25.04.2015 16:00 FK SOKOL NEMECKÁ – – TJ ŠK SOKOL JAKUB
  • 26.04.2015 16:00 ŠK SELCE – – TJ TATRAN ČIERNY BALOG
  • 26.04.2015 16:00 FK PODKONICE – – FK SOKOL BRAVÄCOVO
  • 26.04.2015 16:00 TJ – DRUŽSTEVNÍK STRELNÍKY – – ŠK OBECNÝ PODNIK LESOV PONIKY
  • 26.04.2015 16:00 OFK SLOVAN VALASKÁ – – TJ PARTIZÁN OSRBLIE

II. TRIEDA A (21. kolo):

  • 25.04.2015 16:00 FK ŠALKOVÁ – – OZ KRÁLICKÁ TIESŇAVA
  • 26.04.2015 10:30 ŠKM SAVON BANSKÁ BYSTRICA – – ŠK SOKOL FO STARÉ HORY
  • 26.04.2015 10:30 ŠK SELCE – – FK – BANÍK ĽUBIETOVÁ
  • 26.04.2015 16:00 TJ DRUŽSTEVNÍK MIČINÁ – – ŠK ZORNIČKA RIEČKA
  • 26.04.2015 16:00 TJ DRUŽSTEVNÍK DÚBRAVICA – – TJ ISKRA HORNÉ PRŠANY
  • 26.04.2015 16:00 TJ PARTIZÁN HIADEĽ – – TJ HRONSEK
  • 26.04.2015 16:00 TJ SLOVAN MALACHOV – – TJ SLOVAN TAJOV

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Odporúčame