Bystrických futbalistov čakali ďalšie stretnutia: KOMPLETNÝ PREHĽAD výsledkov liga za ligou

Ďalším kolom pokračovali nižšie futbalové súťaže po prestávke počas zimy. Cez víkend odohrali niekoľko zápasov aj mužstvá z nášho regiónu. Prinášame vám kompletný prehľad ich výsledkov.

Jakub Forgács
Ilustračný obrázok k článku Bystrických futbalistov čakali ďalšie stretnutia: KOMPLETNÝ PREHĽAD výsledkov liga za ligou
Zdroj: TASR

III. LIGA (17. kolo):

  • 28.03.2015 15:00 FK POHRONIE Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa (B) 2 : 0 FK Rakytovce
  • 29.03.2015 10:30 TJ ŠK Kremnička 1 : 1 OFK Teplička nad Váhom
  • 29.03.2015 15:00 FK – 34 Brusno – Ondrej – FK Čadca

IV. LIGA – SKUPINA JUH (15. kolo):

  • 29.03.2015 15:00 FTC Fiľakovo 0 : 2 TJ Prameň Kováčová
  • 29.03.2015 15:00 JUPIE Podlavice Badín 2 : 2 MFK Spartak Hriňová
  • 29.03.2015 15:00 FC Slovan Divín 1 : 4 MFK Lokomotíva Zvolen (B)
  • 29.03.2015 15:00 FK CSM Tisovec 0 : 1 ŽP Šport Podbrezová (B)

V. LIGA – SKUPINA C (15. kolo):

  • 28.03.2015 15:00 TJ Tatran VLM Pliešovce 4 : 0 ŠK Voznica
  • 28.03.2015 15:00 TJ Sokol Medzibrod 3 : 0 OFK 1950 Priechod
  • 29.03.2015 15:00 OŠK Lieskovec 3 : 2 ŠK Partizán Čierny Balog
  • 29.03.2015 15:00 ŠK Sásová 0 : 0 OFK Slovenská Ľupča
  • 29.03.2015 15:00 ŠK Hrochoť 1 : 5 FK Šalková
  • 29.03.2015 15:00 TJ Sokol Repište 0 : 0 TJ Baník Štiavnické Bane
  • 29.03.2015 16:30 FK 09 Bacúch 3 : 0 JUPIE Podlavice Badín (B)

I. TRIEDA (15. kolo):

  • 29.03.2015 15:00 FK SOKOL Nemecká – : – TJ ŠK Hronec
  • 29.03.2015 15:00 OFK Slovan Valaská 0 : 0 TJ – Družstevník Strelníky
  • 29.03.2015 15:00 TJ Mladosť Lučatín 1 : 1 FK – 34 Brusno – Ondrej (B)
  • 29.03.2015 15:00 ŠK Selce (A) 3 : 0 ŠK Obecný podnik lesov Poniky
  • 29.03.2015 15:00 FK Podkonice – : – TJ ŠK Sokol Jakub
  • 29.03.2015 15:00 FK Sokol Braväcovo 2 : 2 TJ Partizán Osrblie
  • 29.03.2015 15:00 TJ Tatran Čierny Balog – : – FK 1928 Jasenie

II. TRIEDA A (17. kolo):

  • 28.03.2015 15:00 FK Šalková (B) – : – TJ Iskra Horné Pršany
  • 29.03.2015 10:30 ŠKM SAVON Banská Bystrica – : – TJ Partizán Hiadeľ
  • 29.03.2015 10:30 ŠK Selce (B) 3 : 7 TJ Tatran Harmanec
  • 29.03.2015 15:00 – TJ Hronsek
  • 29.03.2015 15:00 TJ Slovan Malachov 3 : 1 TJ Družstevník Dúbravica
  • 29.03.2015 15:00 TJ Družstevník Mičiná 0 : 5 TJ Slovan Tajov
  • 29.03.2015 15:00 ŠK Zornička Riečka – : – ŠK Sokol FO Staré Hory
  • 29.03.2015 15:00 FK – Baník Ľubietová 1 : 5 OZ KRÁLICKÁ TIESŇAVA

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Odporúčame